Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Night Marks, Pola Rise - koncert

Night Marks, Pola Rise - koncert
 
Muzyka zespołu sprawiać może coś bardzo ciekawego, a mianowicie napięcie nagromadzone w nas ucieka gdzieś daleko, a w zamian za niego wchodzi relaks oraz wszechobecny luz.
gdzie?Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
kiedy?27 października 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Przed Państwem wystąpią: Marek Pędziwiatr, Piotr Skorupski - w Spisku Jednego, Piotr Stachowiak, który z kolei zajmie się bassem. Piosenki Night Marksów są bardzo rozbujane, przepełnione groovem i brzmią niezwykle dojrzale. Pokiwacie Państwo przy nich głowami, ale trochę trudniej będzie zakręcić nogami. Dźwięki wydobywające się na koncertach mogą stawiać przed Waszymi zamkniętymi czami samochody, które krążą w letnią noc po mieście. Nie jest to miasto polskie, ponieważ nie zapominajmy, że Pędziwiatr śpiewa tylko w języku angielskim.

Muzyka zespołu sprawiać może coś bardzo ciekawego, a mianowicie napięcie nagromadzone w nas ucieka gdzieś daleko, a w zamian za niego wchodzi relaks oraz wszechobecny luz. Na zdobycie tej ważnej umiejętności członkowie zespołu potrzebowali siedmiu lat. Ich płyta jest opatrzona także morałem, brzmiącym: Nie jest warto śpieszyć się.

Jakieś trzy lata wstecz, kiedy to zespół wydał swoją debiutancką EP-kę. Właśnie ta EP-ka zatrzęsła sceną polską i przyniosła sukces artystom z Wrocławia. Nadszedł teraz czas, aby przedstawić Państwu pierwszą płytę Night Marksów, noszącą tytuł: "Experience". Formacje tworzy dwóch naprawdę wyjątkowych muzyków: Piotrek Skorupski znany bardziej pod pseudonimem Spisek Jednego oraz Marek Pędziwiatr. Połączyło ich wspólne miejsce zamieszkania, czyli miasto Wrocław, ale najbardziej to, że kochają oni jazz, hip-hop i soul. Ponad to nie jest im zupełnie obca współczesna elektronika. Brzmienie zespołu jest zatem niezwykłe, ponieważ przewijają się w nim wysmakowane sample, bas oraz klawisze w dobrym wydaniu, a także niebanalne teksty. Gdy wydali mini album debiutancki to inni artyści zaczęli ich dostrzegać. Wówczas Night Marksi produkowali, między innymi dla: Rasmentalism, Tego Typa Mesa, JWP, Bass Sekolah, Wozza, Bilala oraz dla Pauliny Przybysz.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Paulina Miłosz - wokalistka, Ania Shimomura, która gra na instrumentach klawiszowych, Zuzanna Falkowska zagra na wiolonczeli, Natalia Radziejowska zagra na skrzypcach, a a także Rafał Olewnicki, który z kolei gra na perkusji. Pola Rise jest młodą wokalistą, autorką tekstów oraz kompozytorką. Jej debiut przypadł na rok 2015, kiedy to wydała "The Power of Coincidence". Zatarła w nim granice pomiędzy electropopem i muzyką alternatywną. W gdańskim Klubie Żak Pola Rise zaprezentuje Państwu swój nadchodzący album, pod tytułem: "Anywhere but here".

Natomiast na EP-ce znajdują się piosenki, takie jak: "Soulless dance", czy "Did you sleep last night". Mini album został dobrze przyjęty, tak przez dziennikarzy, jak również przez publikę. Artystka jest porównywana do Lykke Li, Bjork i do Banks. Jest jedyną artystka polską, którą zaproszono do realizacji swojego Deezer Session, razem z Edem Sheeranem, Selah Sue i London Grammar. Jedna z piosenek znalazła się także na składance amerykańskiej BalconyTV pośród innych najlepszych wykonów live na całym świecie. Pola prowadziła współpracę z takimi wykonawcami, jak miedzy innymi: Pati Yang, Loxe, Janek Pęczak z T.Love, MANOID, Michał Wasilewski. W trakcie trasy koncertowej, która promuje wydawnictwo artystka oraz jej formacja zagrają, tak w kraju, jak i na świecie około stu koncertów, na przykład na: Open’er Festival, Soundrive Festival, czy Spring Break.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go października 2017 roku, na koncert w gdańskim Klubie Żak. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl