Niedzielne Warsztaty Rodzinne - Muzealne peryferia - reportaz filmowy

Niedzielne Warsztaty Rodzinne - Muzealne peryferia - reportaz filmowy
W trakcie filmowego warsztatu nauczymy dzieci, jak można wykorzystać telefony do nagrania krótkich filmowych etiud.
Gdzie?
Muzeum Współczesne Wrocław
Pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
Kiedy?
4 sierpnia 2019 od 13:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Muzeum Współczesne Wrocław (MWW)

Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci od 4 do 11 lat razem z rodzicami już 4-go sierpnia 2019 roku na Niedzielne Rodzinne Warsztaty, które odbędą się we wrocławskim Muzeum Współczesnym, znajdującym się przy Placu Strzegomski 2 a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 13:30.

Nasz warsztat potrwa półtorej godziny, a jest złożony z dwóch części. Początkowo razem zwiedzimy wystawę, która aktualnie jest rozwieszona w Muzeum oraz porozmawiamy o pracach, jakie się na niej znajdują. W trakcie części drugiej naszych warsztatów przejdziemy do działania manualnego, jakie umożliwi Gościom wykorzystanie w twórczy sposób wcześniej rozbudzonej wyobraźni oraz wrażliwości. 4-go sierpnia 2019 roku nastąpią Muzealne Peryferia, czyli filmowy reportaż.

W trakcie filmowego warsztatu nauczymy dzieci, jak można wykorzystać telefony do nagrania krótkich filmowych etiud. Poza tym zapoznamy się z techniką audiowizualnej narracji, stworzymy storyboardy, a na ich podstawie nakręcimy filmy, których fabuła dotyczyć będzie nieznanych zakamarków muzealnych, niezauważanych zazwyczaj przez Gości Muzeum. Później ocenimy rezultaty wspólnej pracy, oglądając ją na dużym ekranie. Zwiedzimy również wystawę Krzyśka Orłowskiego, pod tytułem: "North America", aby zetknąć się z przygotowaną profesjonalnie wizualną narracją. Nasz warsztat zachęci, z całą pewnością, do uczestniczenia w filmowym pokazie "Kino na dachu". Pokaz odbędzie się w tydzień później, czyli 11-go sierpnia, o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Imprezę poprowadzi Agata Iżykowska-Uszczyk, zapisujemy zaś uczestników przez formularz zgłoszeniowy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl