Niedziela w Paryżu. Koncert piosenek Édith Piaf

Niedziela w Paryżu. Koncert piosenek Édith Piaf
Nasz koncert przeplatają również opowieści o samej Édith. O jej miłościach, o Paryżu i o przyjaźniach gwiazdy.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
10 lutego 2019 od 18:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert utworów Édith Piaf oraz jej śpiewających przyjaciół wraz z duetem Lucy and Tom.

Artysta - Edith Piaf i elektryczna gitara, czyli nowoczesne interpretacje utworów Édith Piaf oraz jej śpiewających przyjaciół. Wyjątkowe aranżacje na gitarę elektryczną, a także na głos nadają świeżego wiatru starym, ale ciągle nieśmiertelnym piosenkom. Nasz koncert przeplatają również opowieści o samej Édith. O jej miłościach, o Paryżu i o przyjaźniach gwiazdy. Wspaniały francuski język, jak również wyczucie klimatu oraz emocji tworzą całą magię opowieści, pochodzących z minionych lat i nawiązują do uniwersalności przeżyć ludzkich, zaś niepokorne połączenie skórzanej kurtki oraz koronek wspaniale potrafią oddać pierwotny pazur, autentyczność i zadziorność Édith Piaf.

Temu koncertowi będzie towarzyszyć wystawa fotografii niecodziennego-codziennego Paryża,który jest widziany oczami autorki, czyli Lucy. Jest ona Paryżanką z wyboru oraz z serca.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go lutego 2019 roku, do gdańskiego Ratusza Kultury w Oliwie, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl