Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Niechęć - koncert

Niechęć - koncert
 
Na swoim koncie mają dwie płyty, noszące tytuły: "Śmierć w miękkim futerku”, z roku 2012 i "Niechęć”, z roku 2016.
gdzie?Klub SPATiF
Al. Ujazdowskie 45, 00-536 Warszawa
kiedy?15 grudnia 2018 od 20:00
za ile?30 zł

Zespół Niechęć bardzo serdeczne zaprasza Państwa w trasę, która ma na celu promocję pierwszej koncertowej płyty grupy (premiera miała miejsce w listopadzie tego roku). Muzyka formacji jest jazzową improwizacją, a także syntezatorowym brzmieniem, które w swobodny sposób przeplata się z naleciałościami progresywnego rocka i muzyki filmowej. Kompozycje zawierają w sobie niezwykle osobistą opowieść - nastrojowa choć mroczna, przepełniona elegancją acz agresywna. Jazgotliwy odjazd, który rejestruje się "na setkę" oraz zapięty w kaftan wysokiej klasy studyjnej produkcji.

Na swoim koncie mają dwie płyty, noszące tytuły: "Śmierć w miękkim futerku”, z roku 2012 i "Niechęć”, z roku 2016. Wydawnictwa dotychczasowe prezentowane były wiele razy na antenie Trójki, zaś szczególnym wyróżnieniem stały się występy na antenie z publiką w studiu imienia Agnieszki Osieckiej, a także nagroda Nadziei Roku (audycja "Offensywa”). Recenzje pełne uznania ukazywały się, na przykład w: "Gazecie Wyborczej”, "Gazecie Magnetofonowej”, "Polityce”, jak również na portalach zagranicznych: All About Jazz, czy też The Quietus. Wydawnictwo to jedna z najlepiej ocenionych albumów 2016 roku według międzynarodowej społeczności portalu, pod nazwą: RateYourMusic.com. Album znalazł się również w wielu podsumowaniach na najlepsze polskie płyty. Niechęć występowała także na licznych festiwalach: Colours of Ostrava, w Czechach, Tauron Nowa Muzyka, Open’er Festival, Glimps Festival, w Belgii, Copenhagen Jazz Festival, w Danii.

Na koncert Niechęci zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go grudnia 2018 roku, do warszawskiego Klubu Spatif, znajdującego się przy Alejach Ujazdowskich 45. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl