Nie tylko STRAUSS GALA – Koncert na jesienną chandrę!

Nie tylko STRAUSS GALA – Koncert na jesienną chandrę!
Także i nasz koncertowy wieczór wypełni muzyka od najsłynniejszych twórców hitów operetki - Kalmana, Lehara i Straussa.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
29 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Agencja Artystyczna PRO MUSICA

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na jubileuszowy koncert z okazji trzydziestolecia Agencji Artystycznej, pod nazwą: Pro Musica!

Orkiestra europejska Straussowska pod batutą Hansa-Petera Mansera, a także wspaniali soliści, jak między innymi: Anita Maszczyk, Anna Ciereszko, Monika Piechaczek, Jarosław Zawartko i Tomasz Tracz - wystąpią przed Państwem w naprawdę niezwykłym koncercie, który odbędzie się już 29-go listopada 2018 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

A już dziś zapraszamy Was do Wiednia. Tam - od stu pięćdziesięciu lat na balach niezmiennie króluje walc, zaś operetkowe melodie nuci sobie prawie każdy z mieszkańców tego miasta. Także i nasz koncertowy wieczór wypełni muzyka od najsłynniejszych twórców hitów operetki - Kalmana, Lehara i Straussa.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Koncert to niemalże dwie godziny wspaniałej zabawy publiki z solistami, bo kto nie zakołysałby się chociażby do takich przebojów, jak: „Wielka sława to żart” lub „Usta milczą, dusza śpiewa”. Obok operetek program koncertu obejmuje utwory: "Hrabina Marica", "Bal w Savoyu", "Wesoła wdówka", "Giuditta", "Kraina uśmiechu", "Księżniczka czardasza", "Baron cygański", czy "Zemsta nietoperza". Również znajdą się fragmenty musicali, jak na przykład: "My fair Lady", "West side story", "Skrzypek na dachu", czy "Czardasz Montiego", jak również straussowskie polki, walce i czardasze. Jedyny w swym rodzaju koncert zachwyca widownię, tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Był prezentowany już w salach koncertowych oraz operach w wielu miastach europejskich, między innymi w: Zurychu, Barcelonie, Oslo, Brukseli, czy też Kopenhadze.

Tak więc zapraszamy Was na wspaniały bal, a tam może i Państwo odkryjecie, iż w Waszych żyłach płynie wiedeńska, gorąca krew.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl