Niby nic / Agnieszka Rosner-Zawilińska - koncert

Niby nic / Agnieszka Rosner-Zawilińska - koncert
W jej repertuarze są różne piosenki: zaczynając od kawałków lirycznych, po melodie nieco drapieżne pochodzące wprost ze scen paryskich, o nadziei, tęsknocie, a także o miłości własnie zaśpiewa.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
17 marca 2018 od 19:00

"Niby nic" to piosenka kabaretowa oraz autorska. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na koncert Agnieszki Rosner-Zawilińskiej, który odbędzie się już 17-go marca 2018 roku, w Zakopanem, w Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Usłyszycie najwspanialsze utwory Wisławy Szymborskiej, Bolesława Leśmiana, Adama Ziemianina i Juliana Tuwima.

Zaśpiewa dla Was specjalnie Agnieszka Rosner-Zawilińska, wiele lat była ona artystką kabaretu Loch Camelot. W jej repertuarze są różne piosenki: zaczynając od kawałków lirycznych, po melodie nieco drapieżne pochodzące wprost ze scen paryskich, o nadziei, tęsknocie, a także o miłości własnie zaśpiewa. Repertuar artystki zawiera również aranże tekstów, między innymi: Adama Ziemianina, Juliana Tuwima, Wisławy Szymborskiej i Bolesława Leśmiana.

Akompaniował na fortepianie będzie Edward Zawiliński, który jest prywatnie mężem artystki.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl