Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

NFM: The Symphony of Heroes - koncert

NFM: The Symphony of Heroes - koncert
 
Koncert zatytułowany The Symphony of Heroes organizowany jest przez portal gamemusic.pl, który już ponad dekadę zajmuje się muzyczną tematyką dedykowaną grom wideo.
gdzie?Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?27 października 2017 od 19:00
za ile?99 zł

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu przyzwyczaiło publiczność do wyśmienitych koncertów. Podobnie będzie i tym razem. 27 października w Głównej Sali przy Placu Wolności 1 odbędzie się koncert zatytułowany The Symphony of Heroes. Orkiestra Narodowego Forum Muzyki zaprezentuje się pod batutą Adama Klocka. W programie koncertu "The Symphony of Heroes" pojawią się utwory autorstwa kompozytora Paula Anthony Romero, które stworzył na potrzeby niezwykle popularnej gry komputerowej, gry strategicznej Heroes of Might & Magic.

27 października w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki pojawi się Filharmonia Wrocławska ze swym, liczącym kilkadziesiąt osób, składem. Na scenie wystąpi również sam kompozytor - Paul Anthony Romero. W programie koncertu symfonicznego zaprezentowane będą utwory pochodzące z kultowych ścieżek dźwiękowych gier komputerowych. Publiczność wysłucha trzech suit. Każda suita obejmować będzie fragmenty z jednej części gry Heroes of Might & Magic. Pierwsza suita to dźwięki z drugiej części serii. Druga suita składa się z najpiękniejszych muzycznych fragmentów Heroes III. Trzecia suita to w końcu ulubione utwory wszystkich fanów, czyli fragmenty ścieżek dźwiękowych z czwartej części cyklu.

Koncert zatytułowany The Symphony of Heroes organizowany jest przez portal gamemusic.pl, który już ponad dekadę zajmuje się muzyczną tematyką dedykowaną grom wideo. Suity wykonywane będą w całości w cudnej odsłonie akustycznej, bez elektrycznych wzmacniaczy oraz mikrofonów. To wysublimowana uczta dedykowana jest nie tylko fanom gier, lecz również koneserom dobrej, ilustracyjnej muzyki. Tuż po koncercie organizatorzy zapraszają na recital fortepianowy samego kompozytora. Jak już wspominano, kompozytor zaszczyci tę szczególną inicjatywę swoją obecnością. Recital stanie się także sesją z serii meet & greet publiczności z kompozytorem. Serdecznie zapraszamy miłośników gier komputerowych, a szczególnie koneserów dobrej muzyki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl