Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

NeuroShock: Trilo [Eatbrain/ SK] Sfinks700

NeuroShock: Trilo [Eatbrain/ SK] Sfinks700
 
To właśnie tutaj będzie miał miejsce całkiem nowy cykl imprezowy, pod nazwą NeuroShock, który jest nie lada gratką zwłaszcza dla miłośników neurofunk’u oraz techstep’u.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?od 11 sierpnia 2017 22:00 do 12 sierpnia 2017 05:00
za ile?10 zł
organizatorKlub Sfinks700

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejne już, szokujące doznania wraz ze stylem muzycznym drum & bass. Już 11 sierpnia 2017 roku odbędzie się świetna impreza, w sopockim Klubie Sfinks700, dobrze znanym jego bywalcom i nie tylko. To właśnie tutaj będzie miał miejsce całkiem nowy cykl imprezowy, pod nazwą NeuroShock, który jest nie lada gratką zwłaszcza dla miłośników neurofunk’u oraz techstep’u. Aby zapewnić Wam niezapomniane i elektryzujące muzyczne doznania, zaprosiliśmy Gościa specjalnego, którym jest Trilo. Jest on producentem pochodzącym ze Słowacji, który wcześniej tworzył dla wydawnictw:

* legendarnego Renegade Hardware
* Bad Taste
* Eatbrain

Rozwija on ciągle swoje brzmienie, które określa jako: agresywny i ciężki neurofunk, który skupiony jest na przeróżnych detalach oraz wariacjach.Będzie go wspierać polski, mocny reprezentant, czyli Inside Defect. Dj wielce utalentowany, a także producent pochodzący z Warszawy i lokalni herosi:

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

* Esba
* Noisy
* Detoxic

Na scenie drugiej zagości ponownie muzyka techno, house i minimal, natomiast o wysoką jakość serwowanych przez nas dźwięków zadba Potocki (Poznań), a także Jakub Miernik i Sima.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl