Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

NeoKlez - koncert

NeoKlez - koncert
 
Styl łobuzerski oraz wibrująca energia to wizytówka NeoKlez.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?16 grudnia 2017 od 19:00

Pierwszy raz w Zakopanem wystąpi zespół NeoKlez. Wydarzenie odbędzie się już 16-go grudnia 2017 roku, przy ulicy Jana Kasprowicza 1a, czyli w Karczmie pod Gontem. Zaczynamy o godzinie 19:00. NeoKlez to bezkompromisowa i energetyzująca grupa. Takie słowa najczęściej padają jako zapowiedzi ich występów. Po wielkim sukcesie debiutanckiej płyty, pod tytułem: "Pięć stron świata" muzycy pochodzący z Lublina, czyli Stanisław Leszczyński grający na skrzypcach, Damian Szymczak grający na klarnecie, Piotr Tomala grający na akordeonie, Kacper Bardzki grający na gitarze basowej, Kamil Wróblewski grający na perkusji podróżują po całej Polsce oraz po Europie i prezentują swoje własne spojrzenia na klezmerską muzykę.

Styl łobuzerski oraz wibrująca energia to wizytówka NeoKlez. Własne kompozycje charakteryzują się nieregularnym metrum, przesunięciami rytmicznymi, a także łączeniem brzmienia tradycyjnego z elementami pochodzącymi ze współczesnej popularnej muzyki, na przykład: drum'n'bass, funk, jazz, czy rock. Ich koncerty są potężną dawką mocy bałkańsko-klazmerskich dźwięków.

W trakcie koncertów usłyszą Państwo liczne utwory pochodzące z ich pierwszej płyty, która zresztą rozeszła się w zaskakującym tempie, a także świeższe kompozycje z nowej płyty, noszącej tytuł: "Manowce", na której występują gościnnie: Czesław Mozil - Sztefan Wons, Ifi Ude, Paprodziad z Łąki Łan, Jan Niezbendny, formacja Chonabibe oraz Weronika Grzeszczuk. Aktualnie pracują nad wydaniem trzeciego albumu, a w związku z czym przedpremierowo wykonają kilka przebojów, które na niej się znajdą.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W trakcie koncertu można będzie kupić koszulki i płyty. Serdecznie Państwa zapraszamy na szaleństwo muzyczne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl