Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nelly koncert

Nelly koncert
 
Nelly pochwalić się może wieloma sukcesami wykraczającymi poza muzyczną karierę.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?28 października 2017 od 19:00
za ile?129 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Nelly, światowa gwiazda rapu odwiedzi 28 października warszawski klub Stodoła. Koncert na scenie Klubu Studenckiego Politechniki Warszawskiej rozpocznie się o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Nelly to wielokrotnie nagradzana postać z muzycznego świata rapu. Album artysty pokryły się szybko multiplatyną. To także laureat statuetek przyznawanych w prestiżowym konkursie Grammy. Nelly to autor znanych kawałków, które urosły do rangi hitów: "Hot In Here","Just A Dream", czy "Dilemma" (ft. Rowland Kelly). Koncert amerykańskiego rapera w Stodole to pierwszy koncert artysty w Polsce!

Cornell Haynes Jr., znany jest raczej jako Nelly i ten pseudonim stanowi rozpoznawalną wizytówkę amerykańskiego rapera, piosenkarza oraz aktora. Od 1996 roku tworzył formację St. Lunatics, a w 2000 roku trafił pod skrzydła wytwórni Universal Music. Debiut artysty przypada na rok 2000 i łączył się z wydaniem albumu „Country Grammar”. Płyta ta znalazła się w najlepszej trójce z notowań rankingu Billboard 200, czyli najchętniej kupowanych albumów w Stanach Zjednoczonych. Drugi album studyjny - „Nellyville” - powtórzył sukces i to dzięki singlowi „Hot In Here”. Piosenka zyskała status najczęściej kupowanego singla w notowaniu Billboard Hot 100 - niezwykle popularnym rankingu w USA.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Nelly pochwalić się może wieloma sukcesami wykraczającymi poza muzyczną karierę. Artysta wykreował autorską markę odzieżową dedykowaną kobietom „Apple Bottoms”. Raper oraz Michael Jordan stali się współwłaścicielami Charlotte Bobcats - słynnej koszykarskiej drużyny USA. Rok 2005 przyniósł debiut aktorski. Nelly wystąpił przy boku Adama Sandlera i Chrisa Rocka w produkcji „Wykiwać klawisza".

Aktualnie artysta pochwalić się może siedmioma albumami studyjnymi, wśród których ostatni zatytułowany „M.O.” - wydany został cztery lata temu. Utwory z tego albumu zdominują warszawski koncert artysty, pierwszy koncert w Polsce.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl