Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nazywam się Kurdystan

Nazywam się Kurdystan
 
Interesują go w szczególności problemy wojen oraz etnicznych konfliktów, jak również religijnych, czy też terroryzmu.
gdzie?Klubokawiarnia Tam i z Powrotem
Odyńca A. 71, 02-644 Warszawa
kiedy?10 czerwca 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlubokawiarnia Tam i z Powrotem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na autorskie spotkanie z Witoldem Repetowiczem, które odbędzie się już 10 czerwca 2017 roku, w warszawskiej Klubokawiarni, o nazwie "Tam i z Powrotem". Repetowicz jest bardzo zaangażowanym podróżnikiem, niezależnym dziennikarzem oraz ekspertem do spraw międzynarodowych, jak również współpracuje z Inteligence Geopolitical Services, a także z Defence24.pl.

Jest on autorem wielu reportaży z Bliskiego Wschodu oraz z podróży do Afryki. Interesują go w szczególności problemy wojen oraz etnicznych konfliktów, jak również religijnych, czy też terroryzmu. Od czasu, gdy wybuchła tzw "Arabska Wiosna" przebywał wiele razy na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce Północnej (Irak i Syria).

Repetowicz to także wojenny reporter, od wielu lat śledzi on front walki, i to na własne oczy, z Państwem Islamskim. Robi to jako dziennikarz jeden z bardzo nielicznych na świecie. Autorskie spotkanie, na które Państwa zapraszamy będzie miało miejsce krótko po powrocie autora z Iraku. Relacjonował tam oraz obserwował działania odbywające się na froncie irackiej ISOF Złotej Dywizji (Mosul).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl