Nathalie and the Loners - koncert
Natalia Fiedorczuk-Cieślak jest kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów, jak również - od niedługiego czasu - pisarką.
Gdzie?
Dwie Zmiany
Bohaterów Monte Cassino 31/35, 81-753 Sopot
Kiedy?
23 maja 2019 od 19:00
Za ile?
15 zł

Natalia Fiedorczuk-Cieślak - gitara, głos, instrumenty klawiszowe, Luki Tymański - perkusja oraz głos, a także Zuzanna Bołtryk - gitara basowa, głos.

Natalia Fiedorczuk-Cieślak jest kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów, jak również - od niedługiego czasu - pisarką. Nathalie and the Loners jest jej autorskim muzycznym projektem, który miał swój debiut w roku 2009. Była to płyta, pod tytułem: “Go, Dare”. Zaś w 2012 roku nakładem Anteny Krzyku ukazała się druga oraz ostatnia jak do tego czasu płyta, nosząca tytuł: “On being sane in insane places”. Jednak na co dzień tworzy ona ilustracyjną - filmową muzykę, a także teatralną. Artysta w swych solowych dokonaniach chętnie eksploatuje minimalizm punkrockowo - melancholijny. W aranżach niepokojąco anielskich wybrzmiewa irytujący pop średniej klasy z połowy lat siedemdziesiątych (Fleetwood Mac, Carole King) zmieszany z brutalną prostotą punkową podobną do Velvet Underground. Samotnicy oraz Natalia śpiewają zatem o samotności, zbawieniu, czy rewolucji oraz tym wszystkim co potrafi brzmieć banalnie, jak również histerycznie w pisanym słowie, natomiast zaśpiewane niepokoi i porywa. W składzie zespołu znajduje się: Zuzanna - basistka, posiadająca krystalicznie czystą barwę głosu oraz Lukas, między innymi: The Fruitcakes, który jest multiinstrumentalistą wprost ze Szwajcarii. Zaprezentują oni piosenki autorskie, jak i wybór utworów rewolucyjnych. Zatem niech Państwo naszykują sobie chusteczki.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie już 23-go maja 2019 roku, do sopockich Dwóch Zmian, znajdujących się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 31/35. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl