Natalia Sikora „Tribute to Mira Kubasińska" - koncert

Natalia Sikora „Tribute to Mira Kubasińska" - koncert
Natalia Sikora jest zwyciężczynią drugiej edycji programu Voice of Poland.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
24 lutego 2019 od 18:00
Za ile?
75 zł

Aktorka i piosenkarka posiadająca niepowtarzalny, mocny głos w znanych wszystkim hitach Tadeusza Nalepy, które śpiewała kiedyś Mira Kubasińska. Zatem Radio Wrocław serdecznie Państwa zaprasza na spotkanie muzyczne z Natalią Sikorą. Koncert odbędzie się już 24-go lutego 2019 roku, we wrocławskiej Sali Koncertowej Wrocławskiego Radia imienia Jana Kaczmarka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych. Koncert nosi tytuł: „Tribute to Mira Kubasińska".

Natalia Sikora jest zwyciężczynią drugiej edycji programu Voice of Poland. Zdołała wydać od tamtej pory pięć albumów. Na ostatniej płycie podjęła się pracy nad materiałem legendarnego zespołu Breakout z szacunku dla samej Miry Kubasińskiej. Nad projektem czuwał natomiast Winicjusz Chróst, zaś do nagrań przystąpili artyści najlepsi, jak między innymi: Krzysztof Dłutowski – współtworzący oraz pamiętający świetnie formację Breakout oraz Blackout, Dariusz Samoraj, Dariusz Kozakiewicz - gitarzysta i przyjaciel Tadeusza Nalepy, Vlodi Tafel, a także Jarek Bączkowski.

„Tribute to Mira" jest materiałem koncertowym z albumu wydanego w roku 2018, w maju pod takim samym tytułem, dzięki wytwórni MTJ.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Natalia Sikora oraz Radio Wrocław serdecznie Was zapraszają w podróż sentymentalną do niezapomnianych hitów formacji Breakout. Na gitarze w czasie koncertu wrocławskiego zagra specjalnie dla Państwa Dariusz Kozakiewicz.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl