Natalia Sikora - Ailatan
Zatem jest to album autorski, na którym Natalia Sikora ukazuje swą osobowość, jak również skalę wokalnych możliwości.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
19 października 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Projekt "AILATAN" jest autorskim albumem Natalii Sikory, która jest wokalistką, aktorką oraz zwyciężczynią edycji drugiej jakże popularnego show TVP2: Voice of Poland. Sikora na rynku muzycznym jak do tej pory jest znana przede wszystkim z porywających wykonów utworów Janis Joplin i nagranej w hołdzie poświęconym Mirze Kubasińskiej "Tribute to Mira", płyty wydanej w roku 2018.

"AILATAN" – wszystko na odwrót, czy też zacznijmy wszystko - tym razem od końca. To krążek, na jaki artystka czekała wiele już lat, który pokazałby jej wielkie możliwości wokalne, jak również jej wielki talent do języków. Zatem jest to album autorski, na którym Natalia Sikora ukazuje swą osobowość, jak również skalę wokalnych możliwości. Utwory na tą płytę zostały skomponowane wspólnie przez członków formacji Natalii oraz przez nią samą pod okiem samego Dariusza Kozakiewicza, który jest gitarzystą Perfectu i Tadeusza Nalepy, który również skomponował kilka utworów dla Natalii. Natomiast nad całością muzycznych aranżacji, czy kompozycji czuwał zaś Paco Sarr. Większości nagrań dokonano właśnie w jego studio. Jakość nagrań perkusji może Państwu zagwarantować Leszek Kamiński, który te nagrania realizował w S4 (Polskie Radio).

Teksty są głównie utworami Natalii Sikory, jednak znajduje się tu również utwór do słów samego Marka Gaszyńskiego. Jeśli kochamy, nie błądzimy, bo kluczem zawsze jest po prostu Prawda. Artystka poznała Darka Kozakiewicza, Paco Sarr’a i Agnieszkę Jaworską. Twórczy cel znalazł Przestrzeń i Czas, aby się w sposób autorki wyrażać. Artystów połączył spokój Spokój, zaś Spokój jest upragnionym szczęściem. Stworzyli grupę, jaka Pasją Doświadczenia skomponowała „Ailatan”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Energia - to właśnie „Ailatan”. Jest to materiał życia. Zbiór tajemnic. To pewne rozkodowanie. Zapis Zmysłów, czy też intencje myślenia. To zbiór marzeń i pragnień. Również zapis pewnej wiary. Miłość muzyki. „Ailatan” jest płyta marzeń, która łączy w sobie muzykę lat osiemdziesiątych, rocka, a także bluesa współczesnego, ale w aranżach nieco niecodziennych. To efekt przyjaźni oraz wspaniałej współpracy, jaka łączy pokolenia, kontynenty, czy też kultury.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go października 2019 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl