Natalia Przybysz: Trasa „Jak malować ogień” - koncert

Natalia Przybysz: Trasa „Jak malować ogień” - koncert
„Jak Malować Ogień” jest zapisem chwil, czy też emocji,które towarzyszą Natalii Przybysz oraz jej formacji, z jaką koncertuje na stałe i tworzy.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
8 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
69 zł

Długo wyczekiwana trasa koncertowa samej Natalii Przybysz wreszcie ma miejsce. Jakże sympatycznie jest nam zaprosić Państwa na aż dwa koncerty w granicach premiery piątej solowej płyty Przybysz, pod tytułem: „Jak Malować Ogień”. Zatem spodziewajcie się Państwo wyśmienitej muzyki, klimatycznej scenografii i pięknych, dojrzałych tekstów, jakie wypełnią najlepsze koncertowe kluby w naszym kraju. „Jak Malować Ogień” jest albumem nagranym najpłynniej ze wszystkich jej albumów, nagranych do tego czasu. Razem z jej formacją nagrali dziesięć utworów, a w tym dziewięć z nowymi tekstami artystki. Zatem jest energetycznie, świeżo i posiadają masę powietrza, które pragną dzielić z publicznością, na spotkaniach, czyli koncertach. Spodziewajcie się Państwo świetnych dźwięków oraz masy ciepłego wiatru.

„Jak Malować Ogień” jest zapisem chwil, czy też emocji,które towarzyszą Natalii Przybysz oraz jej formacji, z jaką koncertuje na stałe i tworzy. Prócz gitarzysty i producenta Jurka Zagórskiego, który jest odpowiedzialny za produkcję płyt: „Światło nocne” oraz „Prąd” dołączył do wspólnej produkcji Mateusz Waśkiewicz (gitara) i sekcja rytmiczna, czyli Kuba Staruszkiewicz oraz Pat Stawiński. Razem komponowali muzykę, a także pracowali nad aranżacjami piosenek w zaciszu domu podwarszawskiego samej Natalii. Za wszelakie historie oraz melodie opowiadane głosem odpowiedzialna jest Przybysz. Wystąpił gościnnie wiolonczelista Michał Pepol. Natomiast premiera płyty odbyła się 25-go października 2019 roku.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go listopada 2019 roku, do wrocławskich Zaklętych Rewirów, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl