Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Natalia Przybysz "Światło Nocne" - koncert

Natalia Przybysz "Światło Nocne" - koncert
 
"Prąd" został wyprzedany w około 30 tysiącach egzemplarzy i tym samym okrył się platyną.
gdzie?Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
kiedy?14 października 2017 od 20:00
za ile?59 zł

Natalia Przybysz w sopockim Klubie "Scena" będzie promowała swoją najnowszą płytę, pod tytułem: "Światło Nocne". Album trafi na półki sklepowe na wiosnę. Wówczas zespół postanowił, że wyruszy w trasę koncertową.

Jakie jest "Światło Nocne"? Artystka kiedyś już opowiadała w wywiadzie, iż "Prąd" miał być odchrząknięciem przed bardziej dosadnym powiedzeniem czegoś. Nowy zaś album ma być właśnie bardziej dosadny. Przypominamy Państwu, że wcześniejsza płyta Natalii Przybysz zdobyła bardzo dobre noty. Mnóstwo wręcz świetnych komentarzy, tak od krytyki, jak i od fanów.

"Prąd" został wyprzedany w około 30 tysiącach egzemplarzy i tym samym okrył się platyną. Przyniósł on również wokalistce aż dwie nagrody - Fryderyków, w kategoriach: Album Roku oraz Singiel Roku za "Miód" pochodzący z "Prądu".

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert Natalii Przybysz zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go października 2017 roku, od godziny 20:00. Klub Scena znajduje się w Sopocie przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Bilety na wydarzenie kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl