Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Natalia Nykiel -koncert

Natalia Nykiel -koncert
 
Natalia Nykiel zadziwiła publiczność podczas koncertu Orange Warsaw Festiwal w 2017 roku i aktualnie powraca z nowym materiałem.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?26 października 2017 od 20:00
za ile?65 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Pojawienie się na polskiej scenie artystki, Natalii Nikiel przez wielu krytyków i fanów uznawane jest za muzyczny fenomen. Artystka osiągnęła sukces w zawrotnym tempie. Śmiało można stwierdzić, że wiele osób na ten pułap musiało wdrapywać się latami. Natalia Nykiel zadziwiła publiczność podczas koncertu Orange Warsaw Festiwal w 2017 roku i aktualnie powraca z nowym materiałem. Oczywiście, trasa artystki musi przebiegać przez warszawską Stodołę.

Zapraszamy serdecznie do klubu Stodoła. Tu 26 października pojawi się artystka, która nie wymaga szczególnej rekomendacji. Szanowni Państwo, Natalia Nykiel już niebawem na warszawskiej scenie przy ulicy Stefana Batorego 10. Koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00!

Już dwa lata minęły od premiery kawałka „Lupus Electro”. Artystka współpracowała przy tej produkcji z niezwykle niepokornymi artystami. Za produkcję płyty odpowiedzialny był Fox, który dał się poznać jako artysta współpracujący z Marią Peszek. Na niebanalny klimat płyty, oscylujący gdzieś wokół neonowej nowoczesności i dzikości natury złożyły się także świetne teksty, które wyszły spod pióra Katarzyny Nosowskiej, Budynia z formacji Pogodno, Pauliny Przybysz, Bunia z grupy Dick 4 Dick, Karoliny Kozak oraz samej artystki, Natalii Nykiel.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artystka, Natalia Nykiel w trakcie ostatniego roku zyskała renomę niekwestionowanej muzycznej ikony królującej w rewirach sieci. Teledyski artystki osiągnęły już ponad sto milionów wyświetleń. Warto wspomnieć, że teledyski do piosenek „Error” i „Bądź duży” w okresie od 2015 do 2016 były najczęściej oglądanymi polskimi teledyskami w sieci na terenie Polski.

Premierowy materiał z nadchodzącego albumu po raz pierwszy został zaprezentowany podczas finału Orange Warsaw Festiwal i od razu spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. Nowe kawałki podobały się równie mocno, co znane już dobrze przeboje, takie jak: „Pół dziewczyna”, „Error”, „Bądź duży”. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że rok 2017 na polskich scenach należeć będzie do Natalii Nykiel. Już w październiku, 26 o godzinie 20:00 artystka wystąpi w warszawskim klubie STODOŁA. Będzie to pierwszy oficjalny koncert wypełniony premierowymi wykonaniami utworów z nowej płyty. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl