Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Natalia Kukulska - Halo tu Ziemia

Natalia Kukulska - Halo tu Ziemia
 
Płyta pod tytułem "Halo tu Ziemia", jest zbiorem nieszablonowych i bardzo oryginalnych utworów, które często wyrywają się z form produkcyjnych, które łatwo przewidzieć.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?10 listopada 2017 od 19:00
za ile?50 zł

10 listopada 2017 roku, godzina 19:00, Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury- koncert Natalii Kukulskiej. Koncert jest częścią trasy koncertowej, która promuje album pod tytułem "Halo tu Ziemia", to już 9-ty studyjny album Kukulskiej, który swoją premierę miał 29.09. 2017 roku.

Natalia Kukulska swoją "dorosłą" debiutancką płytę pod tytułem "Światło", wydała już dawno temu. Od tego czasu bardzo się rozwinęła jako przede wszystkim wokalistka, ale także współkompozytorka oraz współproducentka płyt, oczywiśćie swoich. Natalia jest także autorką tekstów. Wokalistka stworzyła przy współpracy z Michałem Dąbrówką, Marcinem Górnym oraz Archie Shevsky'm bardzo odważne kompozycje, jeśli chodzi o brzmienia. Idea płyty, opierała się na zapisie żywych emocji, oraz pomysłów muzycznych, które były owocem wspólnego grania grupy, podczas wyjazdu w góry. To właśnie w górach, powstała większa część utworów. Właśnie dzięki temu płyta jest żywiołowa, zawiera koncertową energię oraz esencję, czyli nic innego jak jakość kompozycji.

Płyta pod tytułem "Halo tu Ziemia", jest zbiorem nieszablonowych i bardzo oryginalnych utworów, które często wyrywają się z form produkcyjnych, które łatwo przewidzieć. Tutaj najważniejszy jest przekaz treści, a eksperymenty z brzmieniem są tylko przyprawą. Czuć także zabawę dźwiękiem oraz dojrzałą kreację.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Trzon tego albumu to tekst i kompozycja, tak oryginalne, że żaden słuchacz nie pozostanie na nie obojętny. Brzmienia z całą pewnością przyciągają uwagę, są dopełnieniem obrazu z którym wraz z melodiami tworzą integralną całość. Album "Halo tu Ziemia", wybiega dużo głębiej niż brzmienia popowej muzyki, które nastawione są na efekciarstwo. Artystka pokazuje się tutaj w zupełnie nowej, innej, progresywnej odsłonie z analogowym, mięsistym brzmieniem syntezatorów, żywą i dynamiczną perkusją i bardzo charakterystycznym, coraz mniej uładzonym, chropowatym wokalem, którym Natalia może się pochwalić. Warstwa liryczna bywa dowcipna, nawet autoironiczna, nie brakuje w niej także powagi oraz refleksji.

Ten album jest przede wszystkim o poszukiwaniu duchowości. Płyta pod tytułem: "Halo tu Ziemia", pięknie uwieńczona jest słowami utworu pod tytułem "Rekonstrukcja", a słowa te brzmią: "Podnieść na duchu muszę ducha (…) bo wciąż na ducha jest posucha".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl