Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nat Osborn Band - koncert

Nat Osborn Band - koncert
 
Nat Osborn jest naturalnym i płodnym kompozytorem. Bez problemu porusza się między gatunkami, tworząc niepowtarzalny i niezwykle oryginalny dźwięk.
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?14 czerwca 2017 od 20:30
za ile?25 zł

Nat Osborn Band to nowojorska formacja muzyczna poruszająca się w klimatach jazzu, rocka i funku. Lider grupy, Nat Osborn to rodowity nowojorczyk, dusza niezwykle aktywna i niespokojna. Może pochwlić się ciekawą biografią. Zanim ukończył dwadzieścia pięć lat, to zdążył studiować w Indiach grę na tablach, w Budapeszcie grał na gitarze wykorzystując przestrzeń uliczną, tworzył utwory na iberyjskich balkonach oraz wypełnił aż po brzegi najsłynniejsze sale koncertowe Nowego Yorku, ma na swym koncie także deportację z Wielkiej Brytanii.

Nat Osborn jest naturalnym i płodnym kompozytorem. Bez problemu porusza się między gatunkami, tworząc niepowtarzalny i niezwykle oryginalny dźwięk. Prawie 10-letnie doświadczenie w roli performera, zasługi w roli tekściarza, a także ugruntowana pozycja lidera pozwoliły mu zebrać silną grupę „The Nat Osborn Band”.

W Nat Osborn Band nie brakuje chrapliwego wokalu i euforycznych hooków Osborna. Wszystko to zintegrowane jest ze świetną sekcją rytmiczną oraz mocną sekcją dętą. Grupa koncertowała już na wielu scenach. Pochwalić się mogą koncertami w Brooklyn Bowl, Rockwood Music Hall, Galerii Cameo oraz w wielu innych klubach rozsianych po północno - wschodnich rewirach USA. Współpracowali z takimi muzykami, jak Wynton Marsalis, Paul Simon, Marc Broussard oraz Ludacris.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Nat Osborn oraz muzycy z zespołu stworzyli naprawdę świetny zespół, który zaskoczy wybrednego słuchacza prawdziwie urzekającym brzmieniem. Serdecznie Państwa zapraszamy do Krakowa, do Klubu Alchemia przy ulicy Estery 5, gdzie 14 czerwca o 20:30 pojawi się Nat Osborn Band.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl