Nasze Żony
"Nasze żony" jest sztuką, w jakiej aktor znajduje się na planie pierwszym, jest zatem podmiotem, natomiast nie przedmiotem - jak często się to zdarza dzisiaj.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
7 października 2019 od 19:30
Za ile?
120 zł
Organizator
Idea Art Agencja Artystyczna

Zaskakujący oraz pełny zwrotów akcji komediodramat, który został obmyślony przez trzech wirtuozów aktorstwa - Piotra Polka/Jerzego Radziwiłowicza, Wojciecha Pszoniaka oraz Wojciecha Malajkata. To opowieść traktująca o próbie, przed którą stanęła wieloletnia przyjaźń trzech panów. Na rozważaniach o jakże trudnych wyborach pomiędzy moralnością i lojalnością nie skończy się jednak.

"Nasze żony" jest sztuką, w jakiej aktor znajduje się na planie pierwszym, jest zatem podmiotem, natomiast nie przedmiotem - jak często się to zdarza dzisiaj. Wojciech Pszoniak o sztuce mówi, że lubi taki teatr, bo taki właśnie teatr jest mu niezwykle bliski. Interesuje się ludzkimi losami, zmaganiami ludzi z życiem. Nie chciałby, żeby coś przeszkodziło mu w zbliżeniach do ludzi, w jego rozumieniu. Wybrał tę sztukę ponadto, żeby spotkać na scenie swoich wspaniałych Kolegów - Jurka Radziwiłowicza oraz Wojtka Malajkata. W obsadzie zobaczą Państwo: Wojciecha Pszoniaka, zamiennie Piotra Polska i Jerzego Radziwiłowicza oraz Wojciecha Malajkata.

Zapraszamy Was barddzo serdecznie już 7-go października 2019 roku, do wrocławskiej Sceny Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl