Narodowy Teatr Opery z Odessy "Gdybym był Bogaczem"
Czyż może być coś cudowniejszego niż uczucia, które wyrażane są poprzez taniec, śpiew i muzykę?
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
9 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
110 zł
Organizator
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

Gala Najpiękniejszych Operetkowych Arii oraz Operowych Narodowy Teatr Baletu i Opery jest obecnie najstarszym teatrem obwodu odeskiego ukraińskiego. Jego siedzibę stanowi najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalny budynek, pochodzący z roku 1887 - jest to, rzecz jasna, budynek Odessy. Budowla pochodząca z roku 1887 jest zaliczana do najlepszych oraz najpiękniejszych operowych teatrów, znajdujących się na kontynencie europejskim. Artyści, którzy na co dzień pracują w tym teatrze są muzykami, solistami, a także tancerzami, którzy zaprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny.

Biorą oni również udział w międzynarodowych projektach. W trakcie koncertowej trasy "Gali operetkowo- musicalowej", jaką będziemy mieli okazję zobaczyć w naszym kraju pierwszy raz, usłyszą Państwo najwspanialszych wykonawców: muzyków, solistów, baletowych tancerzy, a także chórzystów, czyli łącznie więcej niż pięćdziesięcio osobowy artystyczny skład. Program koncertu obejmuje także znane oraz lubiane arie operowe i operetkowe, jak również tradycyjne narodowe pieśni ukraińskie.

Publikę będzie również bawić musicalowy repertuar wzbogacony wspaniałymi strojami i tańcem baletowym. Czyż może być coś cudowniejszego niż uczucia, które wyrażane są poprzez taniec, śpiew i muzykę? Własnie na to pytanie oraz na wiele innych postara się odpowiedzieć Państwu nasz koncert. To będzie niezapomniana muzyczna podróż przez miłosne historie musicalu oraz operetki, na której właśnie Państwa nie mogłoby zabraknąć.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Was serdecznie już 9-go kwietnia 2018 roku, do gdańskiej polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl