Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - koncert

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - koncert
 
Artyści, którzy na co dzień pracują w tym teatrze są muzykami, solistami, a także tancerzami prezentującymi bardzo wysoki poziom, biorącymi również udział w międzynarodowych projektach.
gdzie?Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Zwierzyniecka 1, 31-103 Kraków
kiedy?10 października 2017 od 19:00
za ile?100 zł
organizatorAgencja Brussa

Gala Najwspanialszych Operetkowych i Operowych Arii Teatr Narodowy Baletu i Opery jest w chwili obecnej najstarszym teatrem odeskiego obwodu Ukrainy. Siedzibą jego jest rozpoznawalny najlepiej budynek Odessy, który pochodzi z roku 1887 i jest równocześnie zaliczony do najlepszych oraz najpiękniejszych operowych teatrów w Europie. Artyści, którzy na co dzień pracują w tym teatrze są muzykami, solistami, a także tancerzami prezentującymi bardzo wysoki poziom, biorącymi również udział w międzynarodowych projektach.

W trakcie koncertowej trasy: "Gali musicalowo-operetkowej", którą Państwo będą mieli niepowtarzalną szansę gościć u siebie pierwszy raz, zobaczymy najwspanialszych wykonawców, jak na przykład: soliści, muzycy, tancerze baletowi, jak również chórzyści - ponad pięćdziesięcio - osobowy artystyczny skład. Nie zabraknie w programie tego koncertu lubianych oraz dobrze znanych arii operowych oraz operetkowych, a także tradycyjnych narodowych pieśni Ukrainy. Publikę bawić będzie też musicalowy repertuar wzbogacany cudownymi strojami i tańcem baletowym. Czyż mogłoby być coś wspanialszego niż wyrażane tańcem, śpiewem oraz muzyką uczucia?

Na pytanie to odpowie Wam ten właśnie koncert. Czeka Państwa niezapomniana muzyczna podróż przez historie miłosne musicalu i operetki. Nie może Was zabraknąć już 10-go października 2017 roku, w krakowskiej Filharmonii imienia Karola Szymanowskiego, która znajduje się przy ulicy Zwierzynieckiej 1. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a wstęp kosztuje 100 złotych. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl