Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Narodowy Cyrk Chiński - The Grand Hong Kong Hotel

Narodowy Cyrk Chiński - The Grand Hong Kong Hotel
 
Przepiękne dziewczyny - węże, chodzący na rękach artyści, żonglerzy posiadający wielką charyzmę oraz wspomniani już akrobaci, razem spotkają się i zaprezentują Państwo Środka.
gdzie?Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna KGHM
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?2 maja 2017 od 20:00
za ile?60 zł
organizatorNarodowe Forum Muzyki

To już ponad dwadzieścia pięć lat jak Narodowy Chiński Cyrk zaskakuje nas i zadziwia wspaniałymi pokazami. Podczas tych występów na własne oczy zobaczyć możemy najdoskonalsze akrobacje oraz fascynującą kulturę chińską. Prezentowane przedstawienia najczęściej opierają się na opowieściach, a tłem dla nich są miejsca legendarne, tajemnicze miasteczka oraz miasta. Ostatnie lata obfitowały w takie przedstawienia, jak na przykład:
* Chinatown
* Forbidden City
* Shanghai Nights

Teraz artyści przedstawią Państwu historię opartą na legendarnym Hong Kongu. Od XIX aż do końca wieku XX był on kolonią brytyjską, znajdującą się na Południowochińskim Morzu, otoczoną zaś przez wielkie Środkowe Królestwo. Między dwoma światami rozwinął się handel, w szybkim tempie, natomiast ludność miasta zaczęła wzrastać. Po dziś dzień ten obszar należy do najgęściej zamieszkanych regionów na całym świecie.

Hong Kong od wieków działa więc na wysokich obrotach, a także jest symbolem ducha całych dzisiejszych Chin. Przejawem tego jest wspaniały rozkwit przemysłu, ogólne polepszenie życiowych warunków na kontynencie azjatyckim, jak również wzrost handlu. Hong Kong jest zatem mocno osadzony w tradycji i ciągle prężnie rozwija się, a także poszukuje swojego miejsca w konkurencji globalnej miedzy wielkimi miastami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Nowe przedstawienie narodowego Chińskiego cyrku jest równocześnie metaforą obecnej sytuacji. Historia, która zostanie Państwu zaprezentowana jest umiejscowiona w wiktoriańskim, starym hotelu, w którym mają swoje spotkania ludzie pochodzący ze wszystkich zakątków na świecie. Reprezentują oni praktycznie wszystkie epoki oraz klasy społeczne. Tam rozpocznie się podróż każdego, ale cele tej podróży są bardzo różne. Zaczynając od poprowadzenia interesów, poprzez prowadzenie badań naukowych nad tajemniczą kulturą chińską, aż po szukanie szczęścia. Podczas trwania tego spektaklu postęp spotyka się z poezją Azji, natomiast beztroski śmiech wychodzi bezpośrednio z sensacji akrobatycznych.

Przedstawiamy Wam Show Grand Hong Kong, który tworzą wspaniali i czarujący artyści, to poza tym magia, pełne wzruszeń występy klownów oraz zapierające dech akrobacje, które zostały stworzone, by zdecydowanie zaprzeczyć odwiecznym prawom grawitacji. Przepiękne dziewczyny - węże, chodzący na rękach artyści, żonglerzy posiadający wielką charyzmę oraz wspomniani już akrobaci, razem spotkają się i zaprezentują Państwo Środka. Dajmy się im porwać do fascynującego oraz egzotycznego świata.

W przedstawieniu nie biorą udziału zwierzęta.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl