Namena Lala - koncert
One woman show w towarzystwie loopera oraz wiolonczeli w stylu experimental indie trip.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
20 września 2019 od 21:00
Za ile?
20 zł

One woman show w towarzystwie loopera oraz wiolonczeli w stylu experimental indie trip. Jedna z wysp Fiji o charakterze wulkanicznym - Namena Lala, znajduje się na krańcu map świata. Swym kształtem może przypominać smoka, zaś na jej ziemi w roku 2016 spustoszonej przez cyklon Winston, istnieje tylko rezerwat dzikich ptaków. Jedno z nielicznych miejsc na Ziemi, które szerokim łukiem ominął ten pędzący „Wielki Świat”.

Wyspa - Namena Lala jest terytorium prywatnym - pełnym dzikich głosów, melodii, które wypuszcza się na wolność, czy ech. To niemalże osobisty ekosystem słów oraz dźwięków zasłyszanych, wyszeptanych i wysączonych. To mgliste wspomnienie, jak również postulat Planety w jakże życiodajnym kształcie. Przestrzeń wolności ku własnej ekspedycji, by zdobyć oraz usłyszeć, czy dotknąć głębi lądu. "Lala" z języka fidżyjskiego oznacza "pustkę", "nagość" i "przestrzeń".

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 20-go września 2019 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl