Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF GigaCon

Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF GigaCon
W ciągu dwóch dni postaramy się zapewnić Wam: przegląd narzędzi i rozwiązań z zakresu procesów biznesowych, jak również obiegu dokumentów
Gdzie?
PGE Narodowy
Al. Księcia Poniatowskiego J. 1, 03-901 Warszawa
Kiedy?
od 25 lipca 2018 09:00 do 26 lipca 2018 15:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Gigacon - BAMT Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Summit EOIF GigaCon jest największą w kraju konferencją o elektronicznym obiegiem informacji, w której udział jest całkowicie bezpłatny. Nowoczesne informatyczne narzędzia mają za zadanie pomagać nam w wygodnym oraz ciągłym wglądzie do dokumentów, w planowaniu, kontrolowaniu firmy, czy też sterowaniu, a także ułatwiać komunikację pracowników, biznesowych partnerów oraz kontrahentów.

Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej już edycji, która odbędzie się tradycyjnie z końcem lipca w stolicy, dokładniej w dniach od 25-go do 26 lipca na Stadionie Narodowym PGE. Zapraszamy też do bezpłatnego udziału osoby zainteresowane narzędziami, by usprawnić oraz zautomatyzować działania związane z zarządzaniem przedsiębiorstwami, bez różnicy na ich branżę, czy wielkość.

W ciągu dwóch dni postaramy się zapewnić Wam: przegląd narzędzi i rozwiązań z zakresu procesów biznesowych, jak również obiegu dokumentów, między innymi firm: Shodann, WEBCON, DSA, Komputronik Biznes, BeOne, Samsung Electronics Polska, ELO Digital Office, Nexpertis, Tecna. Dajemy również możliwość wzięcia udziału w wybranych przez siebie wykładach, a do wyboru mają Państwo trzydzieści prelekcji. Odbędą się także pokazy technologii i strefa relaksu. Możliwość wzięcia udziału w konkursach, a w nich przewidujemy atrakcyjne nagrody. Zapewniamy materiały konferencyjne, między innymi pakiety startowe. Będą też kawowe przerwy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Przez cały czas specjalnie dla Państwa uzupełniamy szczegóły tego wydarzenia, będą się pojawiać nowe, różne tematy prelekcji oraz inne informacje. Zatem zachęcamy Was, byście śledzili stronę internetową konferencji na bieżąco.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl