Najpiękniejsze Pieśni i Ballady Bułata Okudżawy

Najpiękniejsze Pieśni i Ballady Bułata Okudżawy
Czeka na Państwa osiemdziesiąt minut zadumy, wzruszeń, uśmiechów oraz powrotu do młodych lat, a także niesamowitych emocji, które są przekazywane dzięki trójce muzyków
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
21 marca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na program, który opiera się na twórczości rosyjskiego, wybitnego barda. Muzycy wybrali najlepiej znane piosenki, dzięki temu usłyszą Państwo, między innymi: "Pieśń gruzińską", "Balonik", "Piosenkę o papierowym żołnierzyku", "Wybaczcie piechocie", "Trzy miłości", "Modlitwę - Dopóki ziemia kręci się", "Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "O Wołodii Wysockim", "Ostatni trolejbus", "Majster Grisza", czy "Piosenkę o Arbacie", a także wiele innych lubianych i dobrze znanych utworów. Czeka na Państwa osiemdziesiąt minut zadumy, wzruszeń, uśmiechów oraz powrotu do młodych lat, a także niesamowitych emocji, które są przekazywane dzięki trójce muzyków, którzy kochają twórczość Bułata Okudżawy podobnie jak Wy.

Program wykonują: Artur Chyb - gitarzysta, który pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Jest obecnie związany ze światem muzycznym (Trójmiasto). Kończył studia na katowickiej Akademii Muzycznej (Wydział Jazzu). Uczestniczył przez wiele lat w niemieckich musicalowych produkcjach. Grywał w muzycznych spektaklach, które były wystawiane w licznych europejskich krajach. W naszym kraju współpracował z formacją Czerwone Gitary, czy grupą Farba, zespołem Rezerwat i Paulla. Jako sesyjny muzyk gra w licznych projektach muzycznych.

Piotr Kajetan Matczuk - jest pianistą, gitarzystą, aranżerem i autorem piosenek. Ponad to liderem oraz założycielem formacji Piramidy. Patronat Oficjalny nad artystyczną twórczością muzyka obejmuje Program 2 Polskiej Telewizji. Koncertował w Europie i w Polsce, na przykład na oficjalnych obchodach dwudziestopięciolecia zburzenia Muru Berlińskiego. Jest autorem teatralnej i filmowej muzyki. Ponad to akompaniuje dla Teatru Ateneum, między innymi: kierownik muzyczny grupy Krzysztofa Tyńca, a także autor muzyki stworzonej do monodramu, pod tytułem: „Życiorys” w reżyserii Wojciecha Wysockiego. Wystąpił oraz wykonał muzykę do filmu dokumentalnego, pod tytułem: „Bard” w reżyserii Katarzyny Kościelak.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Tomasz Imienowski jest gitarzystą basowym i kompozytorem. Związany z muzyką od dzieciństwa. Biegle potrafi poruszać się we wszystkich niemalże stylach muzycznych, ale najczęściej spotkać go można z piosenką autorską oraz ambitnymi projektami poetyckimi. Z formacją Krzysztofa Tyńca pojawia się na scenie, ale również z zespołem Piramidy. Również prowadził współpracę z: Janusz Niekrasz Band (to solowy projekt basisty z zespołu TSA), Open Blues i z zespołem Piramidy. Prowadził współpracę z Teatrem Ateneum (Warszawa). Jest ceniony głównie za wspaniały „drive” oraz pracę sekcyjną. Pracował on z wielkimi gwiazdami oraz instrumentalistami polskiego rocka, bluesa i jazzu, między innymi: muzykami zespołów TSA i Republika, czy Nocna Zmiana Bluesa. Ponad to zagrał około tysiąca koncertów, tak w Polsce, jak i za granicą. Dawał również koncerty w telewizji i radiu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go marca 2019 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl