Najpiękniejsza klasyka w najlepszym wykonaniu / Tylko Beethoven

Najpiękniejsza klasyka w najlepszym wykonaniu / Tylko Beethoven
Filharmonia Uniwersytecka miasta Wrocław zaprasza Was na wspaniały, pod względem repertuaru, jak również wykonawców koncert w wykonaniu Symfonicznej Orkiestry Filharmonii Uniwersyteckiej.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
20 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
150 zł
Organizator
Filharmonia Uniwersytecka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, pod tytułem: „Tylko Beethoven”, który odbędzie się już 20-go czerwca 2019 roku, w Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 150 złotych. Filharmonia Uniwersytecka miasta Wrocław zaprasza Was na wspaniały, pod względem repertuaru, jak również wykonawców koncert w wykonaniu Symfonicznej Orkiestry Filharmonii Uniwersyteckiej.

Specjalnym Gościem koncertu jest natomiast wielka gwiazda, czyli Valentina Lisitsa, grająca na fortepianie (Stany Zjednoczone), która zagra po raz drugi w naszym kraju oraz po raz pierwszy w koncercie beethovenowskiej muzyki. Inni wykonawcy podczas koncertu: Andrej Nikolaev, który jest dyrygentem, Szwecka Opera Królewska (Sztokholm), Orkiestra Symfoniczna Uniwersyteckiej Filharmonii (Wrocław).

Valentina Lisitsa - również nazywana „The Queen of Rachmaninoff” nie jest jedynie pierwszą „gwiazdą YouTube” klasycznej muzyki jednak, co znacznie ważniejsze, pierwszą klasyczną artystką, jaka przekształciła swój ogromny internetowy sukces w globalną koncertową karierę w głównych europejskich miejscach, ale także w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz Ameryce Południowej. Ma na swym koncie więcej niż 180 milionów odsłon na YouTubie oraz ok. 400 000 subskrybentami swojego kanału, artystka jest jedną z najczęściej oglądanych muzyków internetowych, która wykorzystuje cyfrowe innowacje do mistrzostwa klasycznej muzyki, a także wydajności. W naszym kraju Valentina Lisitsa wystąpiła w roku 2012 w stolicy, w trakcie festiwalu, pod nazwą: „Chopin i jego Europa”

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl