Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Na Walentynki Voo Voo

Na Walentynki Voo Voo
 
Voo Voo to grupa działająca już od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Grają różnorodną muzykę, opierając się przede wszystkim na kompilacji rocka oraz folku z różnych kultur.
gdzie?Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
kiedy?14 lutego 2017 od 19:00
za ile?50 zł

Dom Kultury w Ustce 14 lutego przygotował świetny scenariusz na walentynkowy wieczór. Dla rozkochanych w formacji VOO VOO, oraz nie tylko dla nich, Dom Kultury przy ulicy Kosynierów 19 wystosował zaproszenie na koncert. Walentynkowy wieczór z kultową formacją Voo Voo? To brzmi interesująco! 14 lutego, o godzinie 19:00 na scenie Domu Kultury rozpocznie się koncert grupy Wojciecha Waglewskiego.

Voo Voo to grupa działająca już od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Grają różnorodną muzykę, opierając się przede wszystkim na kompilacji rocka oraz folku z różnych kultur. Wszystko to zwykle barwią sporą dawką improwizacji. Voo Voo to również współczesne brzmienia popularnych muzycznych gatunków, między innymi jazzu, drum&bass oraz hip-hopu.

Nazwa zespołu wywodzi się od inicjałów Wojciecha Waglewskiego - lidera i założyciela formacji. To inicjał W. W. zapisany zgodnie z normami fonetyki angielskiego języka stał się czynnikiem sprawczym nazwy Voo Voo.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl