My Fellow Sponges, Houston - koncert
Unikalne brzmienie formacji jest wynikiem kreatywnej fuzji talentu dwójki jej twórców.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
15 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert aż dwóch formacji, który odbędzie się już 15-go sierpnia 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

My Fellow Sponges jest zespołem pochodzącym z krańca Irlandii, z nad oceańskiego Galway. Unikalne brzmienie formacji jest wynikiem kreatywnej fuzji talentu dwójki jej twórców. Anna Mullarkey zafascynuje Państwa kompozycją oraz nowoczesnymi dźwiękami, zaś Donal McConnon wniesie wyczucie, a także dużą radość słowa.

Pierwsza, folkowa w swym brzmieniu płyta, nosząca tytuł: "Bonne Nuit" wydana została w roku 2013. Piosenka promująca album, nosiła tytuł: "This Dream Song" uzupełniona surrealistycznym, nagrywanym od tyłu teledyskiem, zdobyła dość duże uznanie od publiki. Późniejsza epoka, pod tytułem: "Something Like Light", z roku 2014 zaprezentowała już dojrzalsze, opierające się na fortepianie, jednak otwarte na różne eksperymenty brzmienia. Natomiast ich ostatnie wydawnictwo, czyli singiel, noszący tytuł: "The Cold Hand" zauważony został przez radiostacje ogólnokrajowe oraz w szybkim tempie stał się przebojem pośród fanów tego zespołu.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Chętnie współpracują oni z komikami, aktorami, mimami, tancerzami oraz sekcjami dętymi. Umieją grać dwugodzinny koncert, który jest równocześnie całkowicie improwizowany, włączając do niego publikę. Wówczas wysypują nie jako My Fellow Sponges, ale jako "Community".

Przedstawiamy Państwu również zespół, o nazwie: Houston. Tworzy go piątka młodych ludzi, pochodzących z miasta Gdańsk. Robią oni muzykę zainspirowaną folkiem amerykańskim oraz wielką miłością do bluesa. Formacja została założona w roku 2013 przez dwóch kolegów: Makarego i Miłosza. W pracy nad materiałem własnym eksperymentowali oni z tradycyjnym folkiem, ale wprowadzili do niego bluesowe elementy oraz jazz. W trakcie występu zagrają utwory własne, jak również oryginalne aranżacje twórców jak, między innymi: Muddy Waters, Little Walter, czy Bob Dylan.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl