Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzykoterapia Orientalna - Ula Stosio: koncert

Muzykoterapia Orientalna - Ula Stosio: koncert
 
Urszula Stosio jest gitarzystką, która przyszła na świat w Olsztynie. Ukończyła tam Szkołę Muzyczną Państwową II stopnia.
gdzie?La Boheme
Mysłowicka 1, 01-652 Warszawa
kiedy?21 lipca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do klimatycznego miejsca, jakim jest La Boheme. Tutaj z pomocą muzyki przeniesiemy Was do świata medytacji, orientu, gitarowych groovów, psychodelii, z pomocą im przyjdą gitary oraz looper.

Urszula Stosio jest gitarzystką, która przyszła na świat w Olsztynie. Ukończyła tam Szkołę Muzyczną Państwową II stopnia. Była studentką w Jazzowej Szkole i Rozrywkowej Muzyki, w mieście Kraków. Jest bardzo wszechstronną gitarzystką. Umie świetnie zaprezentować nieco mocniejszy riff, czy wściekłą solówkę, jak również liryczny, przepiękny podkład, a także plamy dźwięku. Swoich gitar używa w nowatorski sposób, stosując ciekawie "zabawki" takie jak:

* delaye
* e-bow
* inne sygnałowe przetworzenia

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artystka odbyła wiele podróży do krajów dalekiej Azji, ma w sobie zamiłowanie do wschodniej muzyki, co zaowocowało nauką gry na instrumentach, jak na przykład:

* cumbus
* ud
* saz

Uwielbia ich używać na swoich koncertach. Wykonawcy, z którymi występowała już na scenie, to miedzy innymi:

* The Dolls
* Renata Przemyk
* Karpaty Magiczne
* Karolina Skrzyńska

Na swoim koncie Ula Stosio ma liczne nagrania z formacją The Dolls. Swój udział ma ona również w nagraniu albumu, pod tytułem: "Enjoy Trees" z Karpatami Magicznymi. Jest też współautorką muzyki oraz gitarowych ścieżek na debiutanckim krążku Karoliny Skrzyńskiej. Była członkiem zespołów:

* Orientalny Punkt G
* Miss Understood

Na koncert artystki zapraszamy już 21 lipca 2017, do warszawskiej La Boheme.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl