Muzyka zespołu Metallica symfonicznie - koncert

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie - koncert
Przed Państwem wystąpi SCREAM INC., który jest jednym z najwspanialszych coverbandów zespołu Metallica na całym świecie.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2018 od 19:30
Za ile?
100 zł

Już 15-go listopada 2018 roku w Trójmieście pojawi się wyjątkowy projekt, pod tytułem: “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” - Filharmonia Bałtycka, znajdująca się w mieście Gdańsk. Przed Państwem wystąpi SCREAM INC., który jest jednym z najwspanialszych coverbandów zespołu Metallica na całym świecie. Będzie im towarzyszyć symfoniczna orkiestra ‘Hardy’. W trakcie koncertu usłyszą Państwo największe hity grupy Metallica w aranżacjach symfonicznych wykonywanych, tak jak na sławnej płycie, pod tytułem: “Metallica S&M”. Dwie godziny klasycznego rocka/metalu w naprawdę niezwykłym wydaniu.

Przedstawiamy również Scream Inc., którzy istnieją na muzycznym rynku od roku 2008 oraz osiągnęli ogromny sukces, stając się równocześnie najbardziej znaczącym i znanym tribute-band’em, pochodzącym z Europy Wschodniej. Przede wszystkim świadczą o tym chociażby wyprzedane koncerty, wszędzie tam gdzie je grają. Kanał zespołu na popularnym YouTubie jest oceniany bardzo wysoce i oglądany w USA oraz w Europie ze względu na bardzo wysoką jakość produkcji. To równocześnie pierwszy i jedyny tribute-band, który ma w swym dorobku koncert symfoniczny S&M. Najbardziej udanym występem formacji okazał się ten odbyty 17-go kwietnia 2016 roku, w samym: „Moskwa Kremlin Palace”. Na widowni zasiadało wówczas więcej niż 6.000 osób! Show stał się natomiast największym w historii występem-hołdem dla zespołu Metallika. Zatem nie możecie Państwo przegapić okazji, żeby na żywo zobaczyć najlepszy tribute band grupy Metallica.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 15-go listopada 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl