Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyka w Altanie. Ewa i Agnieszka Jarosz

Muzyka w Altanie. Ewa i Agnieszka Jarosz
 
W programie Sonata na fortepian i skrzypce numer 4 opus 23 a-moll Ludwiga van Beethovena oraz Sonata na fortepian i skrzypce numer 3 opus 108 d-moll Johannesa Brahmsa
gdzie?Altana w Parku Oliwskim
Opacka, Gdańsk
kiedy?15 lipca 2017 od 12:00
za ile?bezpłatnie

15 lipca w gdańskiej Altanie w Parku Oliwskim przy ulicy Opackiej od godziny 12:00 wysłuchać będzie można koncertu na fortepian i skrzypce. W programie Sonata na fortepian i skrzypce numer 4 opus 23 a-moll Ludwiga van Beethovena oraz Sonata na fortepian i skrzypce numer 3 opus 108 d-moll Johannesa Brahmsa w wykonaniu Ewy Jarosz - skrzypce oraz fortepian - Agnieszki Jarosz.

Ewa Jarosz urodziła się w Gdańsku, w 1994 roku. Pierwsze lekcje muzyki pobrała w wieku sześciu lat, były to lekcje gry na skrzypcach. Aktualnie jest studentką trzeciego roku w gdańskiej Akademii Muzycznej imienia Stanisława Moniuszki w katedrze profesor Krystyny Jureckiej. Ewa Jarosz jest czynną uczestniczką przeróżnych projektów, a także muzycznych kursów. To laureatka wielu kameralnych i solistycznych konkursów za granicą oraz w Polsce.

Agnieszka Jarosz urodziła się w 1989 roku. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy imienia Feliksa Nowowiejskiego. Nauki uniwersyteckie pobierała w klasie fortepianu u profesor Katarzyny Popowej-Zydroń. Agnieszka Jarosz jest uczestniczką i laureatką wielu konkursów pianistycznych w Polsce. Artystka otrzymała liczne stypendia. Fundatorami byli Minister Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego, Fundusz na Rzecz Dzieci, a także Prezydent Miasta Gdańska. Agnieszka Jarosz pochwalić się może współpracą z wieloma orkiestrami. Były to, między innymi Frankfurcka Orkiestra Symfoniczna oraz wiele innych. Umiejętności muzyczne artystka doskonaliła podczas mistrzowskich kursów pod okiem doskonałych pedagogów.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl