Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyczny Świat Disneya

Muzyczny Świat Disneya
 
Atrakcji nie zabraknie, ponieważ wydarzenie jest okraszone muzyką graną na żywo.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?12 maja 2017 od 16:00
za ile?40 zł
organizatorKijów.Centrum

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezwykłe i wspaniałe widowisko muzyczno-edukacyjne. Zabierze ono Was - dorosłych do lat beztroskiej radości, do lat dziecinnych, natomiast wasze pociechy odkryją fascynujący świat bajek ponadczasowych stworzonych przez Walta Disneya i innych, a także świat magicznych instrumentów.

Najmłodsi mają możliwość podróżować w czasie, a tym samym odwiedzić wioskę małych, niebieskich Smerfów, dolinę sympatycznych Muminków, osadę sprytnych Gumisiów, świata z filmu Toy Story. Odbędą również wycieczkę po Stumilowym Lesie wraz z Tygryskiem, Prosiaczkiem i oczywiście uwielbianym Kubusiem Puchatkiem, spotkają się z Flinstonami, ze Shrekiem oraz z majestatycznym Królem Lwem. Wszystkich chłopców szczególnie zainteresuje przygoda, w której będzie uczestniczył Zygzak McQuin, która zakończy się szaloną jazdą.

Spotkacie tez Ralpha Demolkę, księżniczkę Elsę, przepiękną Pocahontas i Vaianę. Na zakończenie imprezy dzieci oraz dorośli, potańczą troszkę z wesołym królem Julianem i innymi postaciami z filmu "Madagaskar". Atrakcji nie zabraknie, ponieważ wydarzenie jest okraszone muzyką graną na żywo. Wykonuje ją natomiast Symfoniczna Orkiestra. Muzycy mają możliwość zapoznać milusińskich z instrumentami, wprowadzić najmłodszych w świat pełen muzyki, świat muzycznych instrumentów. Wasze dzieciaki poznają więc ich budowę, a także brzmienie. Muzyka ma wiele z mocy kreatywnej, potrafi świetnie rozwijać wyobraźnię, pozwala wyrażać to co każdy ma w swoim sercu, na dnie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W wydarzeniu wezmą udział bardzo utalentowani soliści, których znamy między innymi z Voice of Poland, z Mam Talent, czy też z Bitwy na Głosy. Zapraszamy już 12 maja 2017 roku, do krakowskiego Kina Kijów Centrum.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl