Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyczne Rejsy Statkiem Po Odrze 2017

Muzyczne Rejsy Statkiem Po Odrze 2017
 
Nasze Rejsy Muzyczne to najlepsza okazja, żeby poznać historię miasta, przepływając największym pasażerskim statkiem po Odrze
gdzie?Przystań „Amfiteatralna”
Bulwar Dunikowskiego X. ., 48-300 Wrocław
kiedy?18 czerwca 2017 od 15:00
za ile?50 zł
organizatorScena Kamienica

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na Rejsy Muzyczne Statkiem po rzece Odra. Są one przepełnione świetnymi melodiami, z lampką wina oraz opowieściami przewodnika. To jedyna taka we Wrocławiu scena płynąca, która wypływa na wody rzeki wrocławskiej od miesiąca maja do miesiąca września 2017 roku. Natomiast do końca marca mamy dla Państwa bilety w promocyjnych cenach.

Nasze Rejsy Muzyczne to najlepsza okazja, żeby poznać historię miasta, przepływając największym pasażerskim statkiem po Odrze, jak również by posłuchać koncertów, w których wezmą udział znakomici artyści z kraju oraz zza jego granic. Nowością są familijne rejsy, które adresujemy do rodzin. Każdy z nich jest prowadzony w ciekawy oraz przystępny sposób. Jesteśmy gwarancją świetnej zabawy, a także wielu wrażeń muzycznych.

Rejsy zaczynają się oraz kończą na Amfiteatralnej Przystani wrocławskiej. Główne rejsy odbywają się w wakacyjnym sezonie, w godz.: 15:00 oraz 18:00 i trwają trzy godziny. W ich zakres wchodzi:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

* koncert odbywający się na pokładzie głównym
* lampka wina jako poczęstunek dla wszystkich naszych Gości
* przewodnik raczący opowieściami

Zaś Familijne Rejsy, mają miejsce w wakacyjnym sezonie, o godz. 12:00 i trwają dwie godziny. Zakres Rejsów Familijnych:

* koncert familijny na pokładzie głównym
* przekąski przeznaczone dla dzieci, a także napoje
* moderator - przewodnik

Rodzinne bilety nabyć można tylko w biletowej kasie Sceny Kamienica, która znajduje się przy ulicy Lelewela 15 - Wrocław.Dodatkowo informujemy, iż wydarzenia odbędą się również gdy spadnie deszcz. Prosimy jedynie, by zabrali Państwo ze sobą cieplejsze okrycia, czy tez peleryny przeciwdeszczowe. Istnieje możliwość, by na pokładzie zakupić podobne peleryny.

W momencie warunków pogodowych ekstremalnych nasz rejs będzie przesunięty na odmienny termin.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl