Muzyczne niedziele na Ursynowie
Artystka gra na gitarze, bo to jej główna pasja i hobby, zaś jej koncerty mają miejsce na całej kuli ziemskiej.
Gdzie?
Plac zabaw - Olkówek (Park Jurajski)
Puszczyka, 02-785 Warszawa
Kiedy?
4 sierpnia 2019 od 14:00
Za ile?
bezpłatnie

Nasz cykl, pod nazwą: „Muzyczne niedziele na Ursynowie" stanowią bezpłatne koncerty letnie, podczas których gramy muzykę klasyczną w plenerze, które realizujemy w granicach Budżet Obywatelski, w niedziele, na Ursynowie, o godzinie 14:00, w czasie od 14-go lipca do 15-go września 2019 roku, na terenie "Olkówka", przy ulicy Puszczyka, w stolicy.

4-go sierpnia posłuchacie Państwo razem z nami muzyki hiszpańskiej. W trakcie koncertu zagra dla Was Maciej Przestrzelski, który jest wybitnym skrzypkiem, koncertmistrzem Drugich Skrzypiec w Orkiestrze Teatru Wielkiego, Warszawa.

Wiktoria Szubelak jest jedną z bardziej utalentowanych krajowych gitarzystek, która skończyła, między innymi Uniwersytet Muzyczny F. Chopina (Warszawa) oraz Akademię Muzyczną, Łódź. Artystka gra na gitarze, bo to jej główna pasja i hobby, zaś jej koncerty mają miejsce na całej kuli ziemskiej. Pomimo młodego wieku założyła kilka lat wstecz na Ursynowie właśnie Akademię Gitary. Kształcić się w niej mogą dzieci oraz dorośli. Podczas koncertu artystce będzie towarzyszyć Maciej Przestrzelski.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 4-go sierpnia 2019 roku, do warszawskiego Placu zabaw - Olkówek (Park Jurajski), znajdujący się przy ulicy Puszczyka. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 14:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl