Muzyczne Lato vol. 4 - Cheap Tobacco - koncert
Zespół Cheap Tobacco to mieszanka wybuchowa złożona z czystej energii, autentyczności, a także mocnego vintageowego brzmienia, w połączeniu z bardzo charyzmatycznym głosem
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
12 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Nominowana do Fryderyka 2019 za płytę, pod tytułem: "Szum", formacja została zaproszona na sam Canadian Music Week, rok 2019, a musicie Państwo wiedzieć, że jest to największe muzyczne wydarzenie w Kanadzie. Zagrają również na Sziget Festiwal, rok 2019, który odbywa się na Węgrzech (sześćset tysięczna publika!). Magazyn, pod nazwą: „Teraz Rock” zdołał ich umiejscowić na pierwszym miejscu, kategoria: Nadzieja Roku. Piosenkarka nominowana została do Nagrody dla Wokalistki Rocku Antyradia i wybrano ją za Najlepszą Wokalistkę Bluesową Roku 2018. Premierowy koncert odbył się w studiu imienia Agnieszki Osieckiej (Trójka). Pierwszy singiel, pod tytułem: „Nieidealni” został wpisany na Listę Przebojów w Trójce, a także był na miejscu czwartym LP Antyradia. Należy przyznać, iż wyszła z tego dość interesująca mikstura muzyczna - słowem "coś" co określić można jako odpowiedź polską na twórczość artystyczną Blues Pills i The Black Keys.

Zespół Cheap Tobacco to mieszanka wybuchowa złożona z czystej energii, autentyczności, a także mocnego vintageowego brzmienia, w połączeniu z bardzo charyzmatycznym głosem kobiety pochodzącej z Bieszczad, która została trzykrotnie wybrana najlepszą bluesową piosenkarką w naszym kraju. Zespół zagrał już więcej niż 500 koncertów w Polsce oraz poza jej granicami, dzięki czemu uzyskał uznanie słuchaczy i muzycznych dziennikarzy. Na swym koncie posiadają więcej niż piętnaście nagród Grand Prix i nagród od publiki. Formacja jest prawdziwie rockowym organem, równocześnie nie zezwala, żeby zamykać ich w jakichkolwiek szufladach. Grupa rezygnuje dość śmiało z utartych schematów i robi to na rzecz bardzo nietypowych inspiracji. Przy czym nie boi się utraty wiarygodności. Zatem po koncertach, które promowały poprzednie nagrania nadszedł czas na zupełnie nową odsłonę Cheap Tobacco.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go lipca 2019 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl