Muzyczne Lato Vol. 3 - DJ Tomasin - koncert
Ciągle czynnie zajmuje się fristajlowaniem, równocześnie będąc organizatorem jam’ów, a występuje na nich razem ze składem Funkloopy.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
6 lipca 2018 od 19:30
Za ile?
bezpłatnie

Tomasin - raper pochodzący z Trójmiasta. Jest muzykiem, autorem tekstów, aranżerem i fristajlowcem. Z artystyczną sceną związał się już w roku 1999. Członek zespołów niezależnych, jak: Funkloopy (funk), DwaZera (rap), Czarny Porzecz i Doktor Fatalny (elektryczna muzyka oraz inne). Poza tym jest reprezentantem kolektywu trójmiejskiego Ziomboi Klika. Na swoim koncie w sumie ma czternaście wydanych muzycznych projektów.

Od roku 2015 razem z Dj Wojakiem współtworzą projekt, pod nazwą: NoDance. Jako członek fristajlowych bitew stawał na podium, miedzy innymi: Metropolia Fest 2, gdzie zajął miejsce pierwsze, Festiwal Gdynia Bruk - miejsce drugie. Ciągle czynnie zajmuje się fristajlowaniem, równocześnie będąc organizatorem jam’ów, a występuje na nich razem ze składem Funkloopy. Także prowadził liczne imprezy masowe, jak między innymi: Street Art Festival. Teraz wcieli się on w DJ’a, żeby zająć miejsce za konsoletą ze swą wieloletnią muzyczną kolekcją Disco oraz Funk.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 6-go lipca 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdujące się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl