Muzyczne Lato Vol. 3 - Arek Czernysz Trio
Formacja wykonuje muzykę autorską, która jest utrzymana w stylu jazzowym.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
10 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Arek Czernysz Trio jest projektem, który powstawał pod koniec roku 2016, w mieście Gdańsk. Projekt, który jest współtworzony przez muzyków związanych ze sceną muzyczną Trójmiasta. Formacja wykonuje muzykę autorską, która jest utrzymana w stylu jazzowym. Ponad to promuje on podejście nowatorskie do wykorzystywania akordeonu w charakterze pełnowartościowego jazzowego instrumentu. Dzięki połączeniu, wielkich możliwości wyrazowych tego instrumentu muzycznego z jazzową rytmiczną sekcją muzycy wypracowali swoje własne i niepowtarzalne brzmienie, które spotkało się z dużym uznaniem słuchaczy i krytyków.

Trio zatem zostało docenione na międzynarodowych, jak również krajowych festiwalach, zaś największym ich osiągnięciem stało się zdobycie miejsca pierwszego na czterdziestym drugim Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym, pod nazwą: Citta di Castelfidardo, Włochy, kategoria: jazz music.

Na koncert Arek Czernysz Trio zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go sierpnia 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl