Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyczna bombonierka - koncert Basi Stępniak-Wilk

Muzyczna bombonierka - koncert Basi Stępniak-Wilk
 
Barbara Stępniak-Wilk jest artystką cenioną w świecie popularnej piosenki oraz tej niszowej, która kojarzy się z liryczną Krainą Łagodności.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?18 lutego 2017 od 19:00

Muzyczną bombonierkę rozpakować będzie można już 18 lutego w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, przy ulicy Stanisława Staszica 11a. Serdecznie zapraszamy, koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Tytuł wydarzenia stanowi nawiązanie do wykonywanego przez Barbarę Stępniak-Wilk oraz Grzegorza Turnaua utworu „Bombonierka” (muzyka A. Brzeziński, słowa B. Stępniak-Wilk), który Rada Programowa opolskiego festiwalu w 2016 roku uznała za jeden z najlepszych przebojów muzycznych ostatnich pięćdziesięciu trzech lat sceny w Polsce!

Artystka pierwsze nauki pobierała w Piwnicy pod Baranami oraz w Lochu Camelot - krakowskim kabarecie. Dlatego koncerty Basi Stępniak-Wilk to występy, które charakteryzuje wysoki poziom artystyczny, doskonała liryka oraz trudne do podrobienia klimaty literackiego kabaretu. W muzycznej bombonierce znajdują się przeróżne smaki oraz barwy, a fakt że artystka posiada w dorobku między innymi cztery autorskie albumy („O obrotach”, „Słodka chwila zmian”, „Obce kraje”, „Przywidzenia” oraz tomik poezji „Tyle nieba”) i stale tworzy, sprawia że repertuar Artystki jest niezwykle barwny i bogaty. Spotkania z Basią Stępniak-Wilk cechuje uśmiech i wytchnienie, ale również możliwość obcowania ze sztuką na bardzo wysokim poziomie.

Barbara Stępniak-Wilk jest artystką cenioną w świecie popularnej piosenki oraz tej niszowej, która kojarzy się z liryczną Krainą Łagodności. Była wielokrotnie nagradzana - przez jurorów licznych konkursów. Zajęła pierwsze miejsce oraz zdobyła Nagrodę imienia Wojtka Bellona podczas krakowskiego Studenckiego Festiwalu Piosenki. Jest laureatką Grand Prix imienia Janusza Kofty, które otrzymała podczas warszawskiego Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA. Ma w dorobku prestiżową Nagrodę Kapituły imienia Jacka Kaczmarskiego, którą nagrodzono jej całokształt scenicznych dokonań.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Basia Stępniak-Wilk oklaskiwana jest przez słuchaczy oraz widzów polskich i zagranicznych scen. Publiczność docenia Artystkę jako autorkę, kompozytorkę i świetną wykonawczynię. Z takim samym aplauzem spotka się zapewne zakopiański występ Basi Stępniak-Wilk na scenie Kawiarni Kmicic. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl