Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyczna Aleja Gwiazd

Muzyczna Aleja Gwiazd
 
Od lat zachwyca widzów temperamentem i elegancją oraz przede wszystkim głosem.
gdzie?Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
kiedy?22 maja 2017 od 19:00
za ile?145 zł

Teatr Muzyczny Capitol ma zaszczyt zaprosić na niezwykły spektakl „MUZYCZNA ALEJA GWIAZD”. 22 maja przed publicznością zgromadzoną w siedzibie Teatru, we Wrocławiu przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67 pojawią się:

- Grażyna Brodzińska,
- Janusz Kruciński,
- Marcin Jajkiewicz,
- Wiesław Prządka.

Serdecznie zapraszamy na spacer "Muzyczną aleją Gwiazd" w towarzystwie niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, obdarzonej niezwykłą mocą wyrazu artystycznego oraz czarującą osobowością Grażyną Brodzińską, wybitnego artysty musicalowego Janusza Krucińskiego, Marcina Jajkiewicza nazywanego polskim Frankiem Sinatrą, mistrza bandoneonu i akordeonu Wiesława Prządka. Artyści wystąpią w towarzystwie orkiestry „CREO” pod batutą Mateusza Walacha.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Artystka, Grażyna Brodzińska to Pierwsza Dama królująca niepodzielnie na polskiej scenie muzycznej. Artystka występami podbiła serca wymagającej publiczności na calutkim świecie. To kobieta perfekcyjna w każdym, najdrobniejszym nawet geście. Prezentuje najwyższy poziom sztuki wokalnej, a swoim repertuarem scala klasykę i musical oraz światowe przeboje reprezentujące różne gatunki muzyczne. Posiada w swym repertuarze autorskie utwory, które napisano wyłącznie dla niej. Od lat zachwyca widzów temperamentem i elegancją oraz przede wszystkim głosem. Występy tej Artystki nie potrzebują szczególnej rekomendacji. O popularności Grażyny Brodzińskiej świadczą wypełnione po brzegi sale koncertowe oraz problemy w kupieniu biletów na występy.

Bogusław Kaczyński pisząc o Grażynie Brodzińskiej stwierdził, że pojawienie się Artystki na scenie zawsze wywołuje dreszcz emocji, który przeradza się w burzę oklasków. Wokalistka potrafi, jak mało kto, bawić i wzruszać. Nowoczesność interpretacji,teatralna prostota tymi cechami Artystka ujmuję publiczność. Bez trudu zniewala słuchaczy patosem, na który zasługuje bez wątpienia szlifowany przez nią gatunek. Oko widza cieszą przepiękne stroje Diwy, które potrafi dumnie obnosić po scenie, z szykiem godnym największych gwiazd.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl