Muniek i Przyjaciele - koncert
W programie koncertów znajdzie się wypadkowa różnych jego artystycznych projektów, tak z repertuaru formacji T. Love, jak również solowych działań
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
4 października 2018 od 20:00
Za ile?
45 zł

Muniek i Przyjaciele - przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie akustyczną odsłonę koncertów, które wykona Zygmunt "Muniek" Staszczyk, lider zespołu T. Love. Na koncertach Muńkowi towarzyszą również: Cezariusz Kosman, który gra na gitarze akustycznej i Janek "Jahlove" Pęczak, który także gra na gitarze akustycznej. Mówią oni, że nie planują żadnej nowej płyty, na tą chwilę, ani też nowego projektu. Chcą po prostu pograć sobie na luzie w troszkę mniejszych, kameralnych salach. W programie koncertów znajdzie się wypadkowa różnych jego artystycznych projektów, tak z repertuaru formacji T. Love, jak również solowych działań, przedstawią też kilka całkiem nowych pomysłów - współzałożyciel oraz lider zespołu, który przyszedł na świat w roku 1963, w mieście Częstochowa.

Ukończył tam IV Liceum. Parę lat później stał się absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego - polonistyki. Na początku grał w zespole Atak, który został przekształcony w Opozycję. W roku 1982 razem z Januszem Knorowskim, Jackiem Wudeckim i Dariuszem Zającem założyli formację T.Love. Do roku 1987 funkcjonowali pod nazwą brzmiącą: Teenage Love Alternative. Wielkie przeboje z tamtego okresu, jak: "Garaż", rok 1984, czy "IV LO", z 1985 roku, oraz "Autobusy i tramwaje", z roku 1988. Natomiast w roku 1989 Staszczyk wyemigrował do Anglii, a formacja niestety zawiesiła swoją działalność. Wrócił do kraju w roku 1991, zespół został reaktywowany, ale ze starego składu został w nim tylko on. Udzielał się również w grupach Szwagierkolaska oraz Paul Pavique Movement.

Na koncert zapraszamy już 4-go października 2018 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl