Muchy „Xerroromans” Tour! - koncert
„Xerroromans” Tour! Bo Muchy wracają do koncertowania! Jedna z najważniejszych polskich płyt rockowych tamtej dekady znowu zabrzmi na żywo!
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
18 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

„Xerroromans” Tour! Bo Muchy wracają do koncertowania! Jedna z najważniejszych polskich płyt rockowych tamtej dekady znowu zabrzmi na żywo! Muchy po fenomenalnych wręcz epizodach na festiwalach letnich zagrają w polskich największych miastach swoją debiutancką płytę, pod tytułem: „Terroromans”! Niespodzianka-występ na Spring Breaku kwietniowym, koncerty na Open’er Festivalu i OFF Festiwalu, jak również reedycja „Xerroromans”, która została uzupełniona o nowy utwór - Muchy wracają do gry! Piotr Maciejewski, Michał Wiraszko oraz Szymon Waliszewski (koncertują w składzie oryginalnym, po dość długiej przerwie) przypominają o swoim pierwszym albumie, który odbił się szerokim echem dziennikarzy i słuchaczy.

Jedenaście lat wstecz Jakub Radkowski (Screenagers) pisał o nich, że „Terroromans” to wydarzenie kulturowe. Dla niego oraz dla wielu jego znajomych o niesamowitej wręcz randze. Tomasz Waśko (Porcys), wtórował mu i dodawał, iż siła płyty muzyków z Poznania tkwi na przykład w tym, iż spełnia ona oczekiwania różnych odbiorców. Dzisiaj, po takie przerwie, piosenki jak między innymi: „Najważniejszy dzień” oraz „Miasto doznań” ciągle zostają aktualne i elektryzują publikę, która wcześniej znała formację. W granicach trasy jesiennej Muchy maja zamiar odwiedzić sześc polskich miast.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się 18-go listopada 2018 roku, do wrocławskiej Starej Piwnicy Klubu Muzycznego, znajdującego się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl