MU - koncert
Dla członków MU granice gatunków są jedynie umowne. Mamy tutaj jazz, synth pop, post-rock, elektronikę oraz wiele innych konwencji
Gdzie?
Drizzly Grizzly
Elektryków 1, 80-863 Gdańsk
Kiedy?
10 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Chociaż Mu brzmi enigmatycznie, to nie wzięło się z przysłowiowego drzewa. Za tym projektem stoi natomiast Tymon Tymański, który zostaje wciąż aktywnym muzykiem od roku 1979. Do Mu dobrał nieprzypadkowe osoby: Marcina Gałązkę - producenta, Michała Jana Ciesielskiego z Quantum Trio, Jacka Prościńskiego z Bubble Chamber i Lasów, Szymona Burnosa z Algorhythmu.

Z tej współpracy mamy intrygujący projekt, jaki może być najwybitniejszym w artystycznym dorobku Tymańskiego. Dla członków MU granice gatunków są jedynie umowne. Mamy tutaj jazz, synth pop, post-rock, elektronikę oraz wiele innych konwencji, jakie wskazują na wieloletnie inspiracje artystów.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Drizzly Grizzly, znajdującego się przy ulicy Elektryków 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl