MTV Unplugged – Kasia Kowalska + goście specjalni - koncert

MTV Unplugged – Kasia Kowalska + goście specjalni - koncert
Dodatkowo wokalistka zaprosiła do współpracy gości specjalnych, którzy będą towarzyszyli jej w czasie MTV Unplugged.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
1 lutego 2020 od 19:30
Za ile?
89 zł

Już 1-go lutego roku 2020, o godzinie 19:30 w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hali "Torwar", znajdującej się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a wystąpi wspaniała Kasia Kowalska, w czasie swego koncertu akustycznego. Artysta przed Państwem zaprezentuje swe największe hity w specjalnie na tę okazję skomponowanych aranżach. Dodatkowo wokalistka zaprosiła do współpracy gości specjalnych, jacy będą towarzyszyli jej w czasie MTV Unplugged.

Kasia Kowalska świętuje dwudziestopięcio-lecie swej artystycznej pracy. Z tej okazji miało miejsce wiele wydarzeń, pozostających w nawiązaniu do tegoż jubileuszu, między innymi: wyjątkowy koncert z cyklu już kultowego MTV Unplugged - Teatr Szekspirowski, w mieście Gdańsk. Album z zapisem tegoż koncertu ukazał się 25-go października. Zatem kto z Państwa nie miał jeszcze okazji posłuchać oraz zobaczyć Kasi Kowalskiej w mieście Gdańsk, będzie mógł nadrobić wkrótce swe zaległości koncertowe w Warszawie. Kowalska bowiem wyrusza w koncertową trasę pod szyldem samego MTV Unplugged, a już 1-go lutego swe największe hity w aranżach akustycznych zaprezentuje w stolicy.

Kasia Kowalska - jedna z bardziej znanych oraz utalentowanych artystek polskiej muzycznej sceny. Laureatka Superjedynek, Fryderyków, MTV European Music Awards. Płyty artystki łącznie sprzedały się w milionowym nakładzie. „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „Oto ja”, „A to co mam”, „Chcę znać swój grzech”, „Spowiedź”, czy „Być tak blisko” - tytuły niektórych tylko popularnych utworów, które zostały wylansowane przez dwadzieścia pięć lat obecności Kasi na polskiej muzycznej scenie. Ostatnia płyta studyjna wokalistki, pod tytułem: „AYA” uhonorowany został nominacją do nagrody Fryderyka 2018 roku.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Bilety na koncert są w cenie: 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl