Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mr. Pollack - koncert

Mr. Pollack - koncert
 
Formacja współpracowała z wieloma słynnymi muzykami, wśród nich był między innymi Grzegorz Skawiński.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?12 listopada 2016 od 20:00

Mr. Pollack to grupa mielecka powstała w 1989 roku. Inicjatorami powstania zespołu byli bracia Jacek i Grzegorz Polakowie:

Jacek Polak (związany z Chłopcami z Placu Broni, Renatą Przemyk, Jackiem Skubikowskim, Voo Doo) i Grzegorz Polak. Muzyczną przygodę rozpoczęli od śpiewania, pod batutą Stanisława Steczkowskiego, w chórze. Pierwsze szlify muzyczne zdobyli mając siedem lat. Po udanym koncercie w Jarocinie w 1990 roku złożyli podpis pod kontraktem z wydawnictwem muzycznym Loud Out Records, w którym nagrali album pod tytułem "QŃ”. W kolejnych latach wydali nowe płyty. Formacja współpracowała z wieloma słynnymi muzykami, wśród nich był między innymi Grzegorz Skawiński.

Rok 2013 przyniósł najnowszą płytę Mr. Pollacka, „Black Hawk”, świetnie przyjętą przez publiczność w Polsce oraz za granicą. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się ta płyta wśród amerykańskich fanów. Na przełomie sierpnia i września 2014 roku zespół odbył koncertową trasę po Chinach. Artyści promowali najnowszy album „Black Hawk”.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

12 listopada przyszła pora na zakopiański koncert. Zapraszamy do Karczmy pod Gontem, ul. Jana Kasprowicza 1a!

Mr. Pollack wchodzą na scenę o 20:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl