Mr. Pollack - koncert
Po niezwykle udanych koncertach, które miały miejsce w Jarocinie, w roku 1990 udało im się podpisać kontrakt z firmą, o nazwie: Loud Out Records.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
8 grudnia 2018 od 20:00

Formacja znajdująca się, pod nazwą Mr.Pollack powstała w roku 1989, w mieście Mielec. Założycielem grupy byli dwaj bracia, czyli Jacek Polak (Voo Doo, Chłopcy z Placu Broni, Renata Przemyk) oraz Grzegorz Polak. Swoją edukację muzyczną rozpoczęli oni od uczestnictwa w Chórze samego Stanisława Steczkowskiego, czyli ojca sławnej Justyny Steczkowskiej, w siódmym roku życia. Po niezwykle udanych koncertach, które miały miejsce w Jarocinie, w roku 1990 udało im się podpisać kontrakt z firmą, o nazwie: Loud Out Records.

Nagrali dla niej album, noszący tytuł: „QŃ”. Potem bracia wydali kolejne albumy. Prowadzili współpracę z licznymi słynnymi muzykami, jak na przykład: Grzegorz skawiński. W 2013 roku ukazał się najnowszy album formacji, pod tytułem: „Black Hawk”, który został świetnie wręcz przyjęty, tak w naszym kraju, jak i poza jego granicami (wielkie powodzenie odniósł głównie w Stanach Zjednoczonych). Od 24-go sierpnia 2014 roku do 11-go września 2014 roku Mr.Pollack odbywali trasę koncertową chińską, która miała za zadanie promocję nowego krążka zespołu, pt.: „Black Hawk”. Trasa natomiast nosiła nazwę: „Mr.Pollack 2014 China Tour”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go grudnia 2018 roku, do Zakopanego, Karczma pod Gontem, znajdująca się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl