Mr. Pollack - koncert
Rok 2013 przyniósł najnowszą płytę zespołu, pod tytule: „Black Hawk”, która została świetnie przyjęta w Polsce oraz za granicą
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
24 marca 2018 od 20:00

Formacja Mr.Pollack powstała w roku 1989, w Mielcu. Zespół założyli bracia: Grzegorz Polak oraz Jacek Polak (znany z Chłopców z Placu Broni, Jacek Skubikowski, Voo Doo oraz Renata Przemyk). Swoją edukację muzyczną zaczęli od śpiewu w chórze ojca słynnej Justyny Steczkowskiej - Stanisława Steczkowskiego. Naukę tę rozpoczęli, kiedy mieli siedem lat. Po bardzo udanych występach, które miały miejsce w roku 1990, w Jarocinie podpisali z firmą, o nazwie Loud Out Records kontrakt. Nagrali wówczas krążek, noszący tytuł: „QŃ”. Kolejne lata przyniosły następne albumy. Podejmowali współpracę z licznymi znanymi artystami, jak między innymi: z Grzegorzem Skawińskim.

Rok 2013 przyniósł najnowszą płytę zespołu, pod tytule: „Black Hawk”, która została świetnie przyjęta w Polsce oraz za granicą (szczególnie wielki sukces miała w Stanach Zjednoczonych). Od 24-go sierpnia 2014 roku do 11-go września 2014 roku formacja Mr.Pollack wzięła udział w koncertowej trasie po Chinach. Trasa promowała najnowszy album zespołu, pt.: „Black Hawk”.

Zatem na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go marca 2018 roku, do Zakopanego, do Karczmy pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl