Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mr. Pollack- koncert

Mr. Pollack- koncert
 
Na swoim koncie mają współpracę między innymi z Grzegorzem Skawińskim oraz wieloma innymi, znanymi muzykami.
gdzie?Boss Garage Pub
Marszałka Józefa Piłsudskiego 27, 31-109 Kraków
kiedy?16 września 2017 od 20:00

Mr. Pollack: jest to grupa, która została założona przez dwóch braci w roku 1989 w Mielcu. Są to: Jacek Polak ( współpracujący z: Renatą Przemyk, Chłopcy z Placu Broni, Jackiem Skubikowski czy Voo Doo) oraz Grzegorz Polak. Ich muzyczna edukacja swój początek ma bardzo dawno temu, kiedy to obaj bracia mając zaledwie 7 lat zaczęli śpiewać w chórze u ojca Justyny Steczkowskiej- Stanisława Steczkowskiego.

Mając za sobą udany występ w roku 1990 w Jarocinie, podjęli współpracę z "Loud Out Records", firmą dla której następnie nagrali album pod tytułem "QŃ". Kolejne lata, przynosiły kolejne płyty. Na swoim koncie mają współpracę między innymi z Grzegorzem Skawińskim oraz wieloma innymi, znanymi muzykami.

Ich najnowsza płyta na rynku muzycznym pojawiła się w 2013 roku, nosi tytuł "Black Hawk". Płyta przyjęła się bardzo dobrze zarówno wśród polskiej publiczności,jak i zagranicznej, ciesząc się także dużym powodzeniem w USA. W okresie od 24 sierpnia 2014 roku do 11 września 2014 roku, grupa Mr.Pollack odbyła trasę koncertową po odległych Chinach. Trasa nosiła nazwę "Mr.Pollack 2014 China Tour" i promowała najnowszy album zespołu pod tytułem "Black Hawk".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa już 16 września do Boss Garage Pubu w Krakowie o godzinie 20:00 na wspaniały koncert zespołu Mr.Pollack!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl