Mr. Pollack - koncert
Swą edukację muzyczną rozpoczęli w siódmym roku życia od zajęć w chórze pod batutą Stanisława Steczkowskiego (ojca Justyny Steczkowskiej).
Gdzie?
Hotel "Stok",
Jawornik 52, 43-460 Wisła
Kiedy?
16 grudnia 2016 od 20:00

Hotel "Stok" w Wiśle, Jawornik 52 stanie się sceną koncertową, na której zobaczymy i usłyszymy artystów skrywających się pod pseudonimem Mr. Pollack.

Formacja Mr.Pollack powstała w Mielcu, w 1989 roku. Inicjatorami założenia zespołu są bracia: Jacek Polak (znany ze współpracy z Chłopcami z Placu Broni, Jackiem Skubikowskim, Voo Doo, Renatą Przemyk) oraz Grzegorz Polak. Swą edukację muzyczną rozpoczęli w siódmym roku życia od zajęć w chórze pod batutą Stanisława Steczkowskiego (ojca Justyny Steczkowskiej). Debiutowali w Jarocinie w 1990 roku. Następnie podpisali kontrakt z producentem Loud Out Records, w ramach którego nagrali płytę ”QŃ”. Kolejne lata przyniosły następne dobre płyty. Pochwalić się mogą współpracą z wieloma znanymi artystami. Wśród nich pojawił się między innymi muzyk Grzegorz Skawiński.

Rok 2013 przyniósł najnowszą płytę zespołu: „Black Hawk”. Album został bardzo dobrze przyjęty przez polską i zagraniczną publiczność oraz krytykę. Szczególną popularnością cieszył się w Stanach Zjednoczonych. Zespół ma na swym koncie „Mr.Pollack China Tour 2014” - koncertową trasę po Chinach, która trwała od sierpnia do września 2014 roku. Trasa promowała najnowszy album zespołu „Black Hawk”.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Serdecznie zapraszamy miłośników dobrej muzyki 16 grudnia do Wisły! Startujemy o 20:00! Hotel "Stok"!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl