Mów mi dobrze tour 2019 - koncert
Siódmy album zespołu, noszący tytuł: „Ciało obce” został nagrany w lipcu 2016 roku, w dniach od 22 do 29, w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
10 marca 2019 od 18:00
Za ile?
59 zł

Z okazji dziesięcio-lecia wydania płyty, pod tytułem: "Mów mi dobrze" (okryta Platyną) zespół postanowił, że wyda ją również na winylu, aby uczcić utwory, które znajdują się na niej w nadchodzącej trasie koncertowej. "Taką wodą być", "Nie ma nieba", "W piwnicy u dziadka", czy "Pani K" - niektóre piosenki z albumu, które formacja zagra na koncercie. Zatem zapraszamy Państwa serdecznie już 10-go marca 2019 roku, do krakowskiego Studenckiego Centrum Kultury Politechniki "Kwadrat", znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Happysad to zespół, który oficjalnie powstał w roku 2001 w mieście Skarżysko-Kamienna, ale muzycy prowadzili współpracę już wcześniej, bo od roku 1995 pod nazwą HCKF, czyli Hard Coreowe Kółko Filozoficzne, natomiast od roku 1997 formacja została przemianowana na inną nazwę, brzmiącą: Happy Sad Generation. Zaś nazwa, która funkcjonuje do dziś - Happysad została przyjęta w roku 2002, kiedy nagrano pierwsze demo, na którym znajdował się materiał wykorzystany później na płycie, pod tytułem: „Wszystko jedno”. Swą muzykę grupa określa jako rock regresywny, który dopełniają charakterystyczne teksty. Mają na swoim koncie więcej niż czterysta pięćdziesiąt koncertów w całej Polsce. W roku 2014, w lutym, rozpoczęli współpracować z producentem samym Marcinem Borsem, w wyniku której wydali na jesieni płytę, pod tytułem: „Jakby nie było jutra”, która z kolei w roku 2014, w listopadzie uzyskała status Złotej.

Siódmy album zespołu, noszący tytuł: „Ciało obce” został nagrany w lipcu 2016 roku, w dniach od 22 do 29, w stuletniej stodole w Nowym Kawkowie. Formacja, po raz kolejny pod czujnym okiem producenta, nagrała 11 piosenek, pierwszy raz w historii, w składzie sześcioosobowym. W nagrywaniu oraz komponowaniu materiału udział wzięli członkowie zespołu: Michał Bąk i Maciej Ramisz, którzy już od dawna wspomagają grupę na koncertach. Płyta została wydana 10-go lutego 2017 roku.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl